У новому позові, поданому проти Binance Комісією з цінних паперів і бірж США (SEC), регулятор стверджує, що при створенні своєї юридичної особи в США криптовалютна біржа слідувала так званому «плану Тай-чі».
Щось схоже було написано у Forbes у 2020 році, де також згадувалося китайське бойове мистецтво, яке практикується для самооборони та уникнення застосування прямої сили. Тоді Binance спростувала цю історію, заявивши, що вона містить «чисельні помилкові, що вводять в оману та наклепницькі заяви».
Спочатку у листопаді 2020 року юристи Binance подали до суду на Forbes, проте у лютому 2021 року вони відкликали позов.
У скарзі SEC стверджується, що власник іншої криптовалютної біржі в США консультував Binance з приводу створення власної організації в регіоні та запропонував два підходи, у тому числі помірний план створення організації «Тай-чі» з усуненням напруженості в правозастосуванні.
Після розгляду цього плану генеральний директор Binance Чанпен Чжао сказав, що біржа консультувалася з юридичними фірмами, які запропонували консервативніший підхід, але він наполягав на поєднанні різних елементів.
Фактично Binance реалізувала більшу частину плану Тай-Чі. Крім створення BAM Trading та платформи Binance.US, Чжао та Binance впровадили політики та засоби контролю, щоб створити враження, що платформа Binance.com блокує клієнтів із США, таємно ігноруючи засоби контролю.