Santiment: Обсяг торгів лайткоїном зріс на 48,5% перед халвінгом

З 13 квітня ціна Litecoin зросла на 30%, і з того часу цінове ралі триває. Збільшення обсяг торгів сигналізує про те, що цінове ралі може бути тривалим. При постійно зростаючому обсязі торгів ціна Litecoin відстає від ATH всього на 13%. За останні 30 днів альткоін виріс більш ніж на 60%, при поточному рівні цін в $ 316 LTC продовжує залишатися недооціненим. За останній рік ціна Litecoin зросла майже на 200%. Судячи з графіком вище, після того, як протягом більшої частини березня діапазон залишався обмеженим, в квітні почалося цінове ралі. Менше 50% трейдерів Litecoin зберігають монету, зараз їх концентрація падає. Аналіз IntoTheBlock показує, що настрої всередині мережі бичачі, незважаючи на те, що DOGE і DOT обійшли LTC з точки зору ринкової капіталізації (дані CoinMarketCap). Оскільки Litecoin приймається скрізь, де є PayPal, попит з боку роздрібних трейдерів зростає. Зміна ринкової капіталізації Uniswap було психологічно важливою віхою для Ходлер і трейдерів LTC. Майже всі трейдери Litecoin знаходяться в прибутку, і той факт, що менше 20% зберігали Litecoin менше місяця, сигналізує про високу короткостроковій рентабельності інвестицій в криптовалюта. За даними Messari, короткострокова рентабельність інвестицій Litecoin робить його досить перспективним, щоб трейдери могли купувати його навіть при поточному рівні цін. На відміну від більшості інших альткоінов кореляція Litecoin з біткоіни становить менше 50%, тому очікується, що зростання цін на Litecoin продовжиться.

На 2 серпня 2023 року заплановано халвінг лайткоїну (LTC). Його результатом стане скорочення нагороди майнерів за видобуток блоку з 12,5 LTC до 6,25 LTC.

Компанія Santiment звернула увагу на сплеск активності власників лайткоїна. Наприкінці минулого тижня обсяг торгів LTC зріс на 48,5% із $377 млн до $560 млн на добу.

Зростання мережевої активності призвело до стрибка криптовалюти вище $96 минулої неділі. Однак для ривка до $100 альткоїну необхідна потужніша підтримка.

У ніч проти понеділка, 31 липня, курс LTC знизився до $95,2. Капіталізація цифрової валюти за тиждень збільшилася майже на 4,5% до $6,997 млрд.

Аналітики Santiment зафіксували зростання нових адрес на лайткоїні. Нещодавно у мережі зареєструвалися понад 650 000 нових гаманців.

Реєстрація користувачів блокчейну говорить про підготовку до серпневого халвінгу. Зараз у мережі налічується близько 36 800 адрес, кожна з яких утримує понад 100 LTC.

Хешрейт також росте перед халвінгом, про це свідчать дані сервісу CoinWarz.

Якщо 28 липня обчислювальні потужності лайткоїна становили 667,447 терахеш за секунду (Th/s), то вже 30 липня вони перевищили 770 Th/s.

Источник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *