MicroStrategy збільшила резерви в біткоїнах до 158 400 BTC

У жовтні компанія MicroStrategy придбала 155 BTC за $5,3 мільйона і збільшила обсяг резервів в першій криптовалюті до 158 400 BTC (~$5,6 мільярда).

Згідно з фінансовим звітом MicroStrategy за третій квартал, загальний обсяг покупок цифрового золота за цей період склав 6067 BTC за середньою ціною $27 531.

«Наше зобов’язання купувати та утримувати біткоїн залишається міцним, особливо на фоні потенційного масового прийняття [криптовалюти]. У той час, як ми продовжуємо зміцнювати наш баланс, операційні результати третього кварталу та зростання загальних доходів відображають міцність нашого ПЗ-бізнесу та закладають фундамент для отримання вигод в сегменті програмного забезпечення для бізнес-інтелекту в галузі штучного інтелекту», — повідомив фінансовий директор Ендрю Канг.

Засновник MicroStrategy Майкл Сейлор вказав, що з моменту прийняття компанією 10 серпня 2020 року рішення інвестувати в першу криптовалюту її акції підвищилися вартість на 242%. Котирування біткоїна за цей час зросли на 192%, тоді як акції технологічних гігантів, таких як Google або Apple, підвищилися всього двозначними показниками відсотків.

За результатами третього кварталу MicroStrategy повідомила про зростання загальних доходів на річній основі на 3,3% — до $129,5 мільйона. Загальна сума доходів постачальника аналітичного ПЗ включала:

  • $45 мільйонів ліцензійних відрахувань (плюс 16%);
  • $21 мільйон платних підписок (плюс 28%);
  • $66,9 мільйона за підтримку продуктів (плюс 1,3%).

Інші доходи компанії зменшилися до $17,6 мільйона, або на 14,9%.

Компанія за цей період зазнала чистого збитку в розмірі $143,4 мільйона. Від’ємний показник в частині обумовлений зростанням операційних витрат на 36% — до $128 мільйонів. Ця цифра включала “паперове” знецінення цифрових активів на суму $33,6 мільйона.

Згідно BitcoinTreasuries, потенційний прибуток від позиції компанії в біткоїні становить близько $0,9 мільярда.

Дані: BitcoinTreasuries.

На фоні публікації фінансового звіту за квартал акції MicroStrategy на премаркеті подорожчали до $437 — приблизно на 2,4% у порівнянні з ціною закриття 1 листопада. В січні 2000 року ціни акцій компанії досягали $1388.

Дані: Yahoo Finance.

Нагадаємо, нещодавно на Forklog UA вийшов аналітичний матеріал про перспективи ціни першої криптовалюти на фоні можливого прийняття біткоїн-ETF.

Источник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *