Команда Ethereum перезапустила тестнет Holesky після збою – ForkLog UA

Розробники блокчейна Ethereum з другої спроби запустили тестову мережу Holesky після невдалої спроби в річницю оновлення The Merge.

15 вересня команді проєкту довелося перенести дату розгортання через неправильну конфігурацію у вихідному файлі генезису. Деякі валідатори вручну внесли зміни і змогли запустити ланцюжок, але цього виявилося недостатньо для фіналізації мережі.

Цього разу запуск проходив у прямому ефірі на YouTube. Близько 11:00 за київським часом один із розробників підтвердив інтеграцію.

“Третій [тестнет] будувати не доведеться”, – прокоментував інший програміст.

Для завершення запуску команда Ethereum чекала, коли “рівень участі” валідаторів досягне 66%.

Нова тестова мережа має замінити Goerli, яка працює з 2019 року. Підтримку останньої розробники припинять на початку 2024 року. Передбачається, що оновлена версія пропрацює до 2028 року.

Holesky призначена для перевірки стейкінгових рішень, оцінки інфраструктури та протоколів. Розробники також протестують нові функції масштабування.

Від наявних тестнетів Holesky відрізнятиметься значно більшим числом валідаторів. Кількість останніх перевищить показник основної мережі – це дасть змогу перевіряти рішення в більш жорстких умовах.

Holesky відіграє важливу роль у запланованому хардфорку під назвою Dencun (Cancun-Deneb).

Нагадаємо, у червні команда Ethereum попередньо сформувала пакети майбутнього оновлення для рівнів виконання та консенсусу.

Источник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *