Засновниця і CEO ARK Invest Кеті Вуд спрогнозувала приплив інвестицій у криптовалюти та нові технології після «зміни варти» в SEC і FTC.
Deregulation (defanging the SEC, FTC, and others), government spending cuts (making room for the private sector), tax cuts, and a focus on technologically enabled innovation are likely to turbocharge the US economy more powerfully than during the Reagan Revolution. https://t.co/S2BBd0p0bR
— Cathie Wood (@CathieDWood) November 11, 2024
За її словами, дії цих регуляторів «загрожують руху цифрових активів» і вже призвели до відтоку талановитих фахівців зі США.
«Дерегулювання, ослаблення SEC, FTC та інших, скорочення державних витрат, зниження податків і акцент на технологічно обґрунтованих інноваціях, імовірно, призведуть до різкого зростання економіки США», — заявила Вуд.
Вона оптимістично дивиться на обрання Дональда Трампа президентом:
«Біткоїн є невіддільною частиною планів цієї адміністрації, включно зі створенням стратегічного резерву, і ми дуже раді цьому».
Також глава ARK Invest передбачила «вибухове зростання продуктивності» серед основних інноваційних платформ у сферах робототехніки, ШІ, накопичення енергії та блокчейну. Додатковими стимулами економічного зростання вона називає пропоновану Трампом політику зниження податків і процентних ставок.
Венчурний гігант a16z висловив надію на дії уряду, спрямовані на процвітання криптовалютної екосистеми в США. Компанія чекає чітких нормативних рамок для розвитку інновацій в індустрії.
«Це відкриє шлях до майбутнього, в якому ми зможемо надати людям право власності на цифрову ідентифікацію, низькі або нульові комісії за транскордонні транзакції з використанням стейблкоїнів, поява децентралізованих соцмереж, демократизація ШІ через блокчейни та багато іншого», — йдеться в заяві.
Маск проти ФРС
Зі свого боку затятий прихильник Трампа мільярдер Ілон Маск ретвітнув пост сенатора від штату Юта Майка Лі із закликом ліквідації ФРС, додавши емодзі стовідсоткової згоди.
💯 https://t.co/D6tYTAThNC
— Elon Musk (@elonmusk) November 8, 2024
Лі обурився заявою голови Федрезерву Джерома Пауелла про те, що той не піде у відставку зі своєї посади, навіть якщо його про це попросить новий президент. Сенатор побачив у цьому ознаки неконтрольованої системи.
«Виконавча влада має перебувати під керівництвом президента. Саме так було розроблено Конституцію. Федеральний резерв — один із багатьох прикладів того, як ми відхилилися від Конституції в цьому відношенні. Ще одна причина, з якої нам слід покласти край ФРС», — написав Лі.
Ця позиція корелює з ідеями біткоїн-максималістів, які стверджують, що централізовано керовані фіатні валюти схильні до грошової інфляції та девальвації.
Раніше CLO Variant Fund Джейк Червінські перерахував пріоритети SEC після інавгурації Трампа.