Гері Генслер знову нагадав про надмірну кількість афер в криптоіндустрії

Галузь цифрових активів переповнена шахрайством, аферами, банкрутствами та відмиванням грошей. Про це заявив глава SEC Гері Генслер, повідомляє The Block.

Він назвав скандали, які сталися в галузі, включаючи [злам FTX, Three Arrows Capital і інші], “не дивною подією”.

“Поки багато організацій стверджують, що вони діють поза рамками нормативних актів, виданих до знаменитої білої книги [біткоїна] Сатоші Накамото, вони також звертаються до суду у справах про банкрутство”, – сказав Генслер.

Чиновник нагадав, що компанії повинні дотримуватися правил, які застосовуються до TradFi. За його думкою, в галузі все ще є проблеми через “повсюдне недотримання нормативних вимог”.

“На ринках криптоактивів немає нічого, що свідчило б про те, що інвестори та емітенти менше заслуговують на захист законів про цінні папери. Конгрес міг би сказати в 1933 або в 1934 році, що вони застосовуються лише до акцій і облігацій. Однак, у визначення цінних паперів у нормативних актах включено довгий список пунктів, включаючи „інвестиційний контракт”, – підкреслив Генслер.

У вересні глава SEC, виступаючи перед Палатою представників, стикнувся з жорсткою критикою законодавців. Конгресмени розпитали посадовця про політику відомства щодо цифрових активів і уточнили строки схвалення біткоїн-ETF. 

Місяцем раніше член нижньої палати Воррен Девідсон вимагав звільнити Генслера з посади голови Комісії через невдале розслідування проти Grayscale. Цьому передувала часткова поразка регулятора в справі проти Ripple.

Пізніше ЗМІ обвинуватили голову SEC в перетворенні відомства в “бананову республіку”.

Источник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *