Deutsche Bank провів тестування аналогу SWIFT для CBDC та стейблкоїнів

Deutsche Bank і SC Ventures успішно завершили тестування концепції та стабільності переказів та обміну стейблкоїнів в мережі Universal Digital Payments (UDPN) – аналогу SWIFT для зв’язку з ЦВЦБ (CBDC) і “стабільних монет”. Про це пише Financial Express.

SC Ventures в рамках перевірки концепції створила середовище розробки та використала UDP SDK та API для створення децентралізованих ідентифікаційних даних і гаманців з цифровою валютою.

Завершивши процес реєстрації, венчурний підрозділ Standard Chartered ініціював численні перекази та свопи USDC та EURS на цифрові валютні гаманці Deutsche Bank. Транзакції були підписані та доступні для всіх через блокчейн-оглядач Etherscan.

Паралельно партнер ініціював численні перекази та свопи на рахунки SC Ventures через графічний UI, інтегрований в їх виділене середовище UDPN.

Фінансові установи покладалися на бізнес-вузли UDPN для підключення до permissioned-мережі UDPN. Одна підтримувала транзакції в USDC, інша – в EURS.

Перший у серії запланованих 12 експериментів проводився протягом декількох тижнів, щоб продемонструвати, як UDPN розв’язує проблему функціональної сумісності при транскордонних платежах.

Інші будуть присвячені іншим сценаріям використання. Партнерами розробника Red Date Technology стануть декілька неназваних глобальних банків, фінтех-компаній та постачальників платіжних послуг.

Нагадаємо, в червні інноваційний хаб BIS в співпраці з центральними банками Франції, Швейцарії та Сінгапуру провів випробування, застосовуючи на Curve v2 гібридну функцію автоматичного маркетмейкера для операцій у пулах з гуртовими CBDC.

У березні 2022 року BIS завершив Project Icebreaker, спрямований на створення транскордонної роздрібної платіжної системи для національних цифрових валют, а у серпні попередили про ризики криптовалют для економік, що розвиваються.

У вересні SWIFT підключила центральні банки ще трьох країн до другого етапу пілотного тестування сумісності традиційних систем з CBDC.

Источник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *