Чанпен Чжао спростував доводи SEC проти Binance.US – ForkLog UA

Глава Binance Чанпен Чжао (CZ) заявив, що американський підрозділ біржі ніколи не використовував кастодіальний сервіс Ceffu, який раніше називався Binance Custody, всупереч твердженням SEC.

“Ви не можете просто вигадувати речі”, – звернувся CZ до регулятора.

18 вересня SEC подала до суду відредагований документ проти захисного клопотання криптобіржі, в якому знову підняла питання про Ceffu. Відомство підозрює платформу в “можливому управлінні” клієнтськими активами Binance.US, що порушує колишні домовленості.

“Обмежене розслідування, яке SEC вдалося провести на цей час, демонструє гостру потребу перевірки. Суд має розпорядитися про проведення експертизи”, – йдеться в апеляції.

Раніше SEC звинуватила Binance.US у небажанні співпрацювати в рамках розкриття інформації. За твердженням відомства, холдингова компанія біржі – BAM – затягувала підготовку запитуваних документів.

Суд відмовився зобов’язати американський підрозділ Binance надати SEC розширену інформацію щодо обробки активів клієнтів. У самій компанії назвали запити регулятора “занадто широкими” і “невиправдано обтяжливими”.

Згідно зі свідченнями Комісії, BAM запевняла, що Binance є “простим стороннім постачальником, чиї програмні послуги гаманця аналогічні інтернет-провайдеру”.

“Однак Binance і BAM далеко не просто нешкідливі постачальники послуг, адже вони перебувають у спільній власності іншого відповідача за цим позовом, людини, яка вважає себе поза юрисдикцією будь-якого суду”, – наголосили в SEC, ймовірно, маючи на увазі CZ.

Регулятор також вимагає свідчень від колишнього генерального директора Binance.US Брайана Шредера та інших топ-менеджерів. Binance.US заперечила, заявивши, що їхні свідчення “завдадуть шкоди бізнесу BAM”.

Про звільнення Шредера стало відомо 13 вересня. Слідом за ним компанію покинули глави юридичного відділу Крішна Джувваді та відділу ризиків Сідні Маджаля.

У вересні добовий обсяг торгів на платформі опускався до позначки $2,97 млн. Наприклад, 16 вересня показник склав $5,1 млн проти $230 млн рік тому.

Источник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *