Chainalysis звільнила 15% персоналу – ForkLog UA

Компанія Chainalysis, що спеціалізується на безпеці, оголосила про скорочення 150 співробітників, які становили 15% штату. Про це повідомляє Forbes.

У корпоративному листі генеральний директор фірми Майкл Гронагер заявив, що проєкту доведеться піти з комерційного ринку і зосередитися на «більш стабільних» державних контрактах.

Більшість звільнень припала на команди з маркетингу та розвитку бізнесу, орієнтовані на приватний сектор.

«Не зважаючи на те, що Chainalysis, як і раніше, має можливості для довгострокового розвитку як провідної компанії-розробника програмного забезпечення, ми зосереджені на ефективному зростанні та, у зв’язку з ринковими умовами, наразі вважаємо за необхідне скоротити наші витрати», — зазначила глава відділу комунікацій Мадлен Кеннеді.

На її думку, в держсекторі існує безліч проблем, які належить вирішити, включно з правилами боротьби з відмиванням грошей, поведінкою на ринку і захистом споживачів.

Це другий раунд скорочень для компанії, яка у 2022 році оцінювалася в $8,6 млрд. У лютому Chainalysis звільнила 5% співробітників, пославшись на важку криптозиму.

Нагадаємо, за минулий рік зайнятість у криптовалютному секторі скоротилася на 10% — з 210 000 до 190 000 співробітників.

Про звільнення оголосили Robinhood, Dapper Labs, Polygon, Magic Eden, Protocol Labs, Bittrex, Luno, Blockchain.com, Huobi, Bybit, STEPN, TrueLayer, Chia Network та інші.

Источник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *