Глава біткоїн-біржі Coinbase Браян Армстронг розкритикував сенаторів США Елізабет Воррен і Роджера Маршалла за спроби налаштувати великі банки проти криптоіндустрії.
Senators Warren and Marshall now lobbying for big banks 🙃
Being anti-crypto is a really bad political strategy going into 2024
* 52m Americans have used crypto
* 38% of young people say crypto can increase economic opportunities
* just 9% of Americans satisfied with the… https://t.co/diawa3LOX5— Brian Armstrong 🛡️ (@brian_armstrong) December 19, 2023
«Бути проти криптовалют — воістину погана політична стратегія на 2024 рік. 52 млн американців використовують цифрові активи. 38% молодих людей стверджують, що криптовалюти можуть підвищити економічні можливості», — написав він.
За словами Армстронга, лише 9% американців задоволені поточним станом фінансової системи країни. Він також зазначив, що ціни на криптовалюти злетіли на 90% з початку року.
CEO Coinbase повідомив, що проєкт Stand with Crypto наближається до 1 млн прихильників. Запущена біржею на початку березня ініціатива спрямована на демонстрацію запиту спільноти на зважену політику влади щодо криптовалют.
Днем раніше Coinbase опублікувала звіт, у якому нагадала про аудиторію цифрових активів у 425 млн осіб. Серед них 210 млн використовують біткоїн. Відповідна інформація міститься у вересневому звіті Henley & Partners.
2022: Crypto is dead.
2023: 425M people around the world own crypto.The future isn’t just coming → it’s already here.
Find out how: https://t.co/077XAM2WA9 pic.twitter.com/A9dkP6mKKq— Coinbase 🛡️📞 (@coinbase) December 19, 2023
У тому ж документі йдеться про те, що у світі налічується шість біткоїн-мільярдерів. Аналітики також виявили 88 200 осіб, які володіють цифровими активами на суму понад $1 млн.
У Coinbase перерахували й інші аргументи на користь використання криптовалют:
- оплату в цифрових активах приймають понад 100 000 продавців по всьому світу, включно з платіжними системами Visa і PayPal;
- 2022 року обсяг ончейн-транзакцій у стейблкоїнах наблизився до $9 трлн, що більше за показник Mastercard, Amex і Discover разом узятих;
- країни з низькою економічною свободою — такі як Аргентина, Бразилія та Нігерія — мають один із найвищих показників використання криптовалютних платежів;
- люди, які працюють за кордоном, відправляють зароблене додому за допомогою цифрових активів — приблизно кожна дев’ята людина у світі залежить від цього;
- міжнародні фінансові центри — Лондон, Швейцарія, Гонконг і Сінгапур — стають криптовалютними хабами, щоб претендувати на робочі місця і таланти відкритої глобальної системи.
«Криптовалюти дають людям економічну свободу, забезпечуючи доступ до власних грошей і справедливу участь в економіці. […] Місія Coinbase — надати економічну свободу більш ніж 1 млрд осіб», — йдеться у звіті.
Раніше стало відомо, що Coinbase, Ripple, Circle, Kraken та інші представники біткоїн-ринку виділили загалом $78 млн на підтримку комітету політичних дій Fairshake, який виступає за прокриптовалютних кандидатів у президенти США.
Нагадаємо, у червні CEO Coinbase Браян Армстронг назвав прийдешні вибори в Штатах ключовим моментом для регулювання цифрових активів.
Згідно зі звітом Grayscale, просування криптовалют кандидатами в президенти США зумовлено прогнозом, що представники покоління Z і мілленіали становитимуть значну частину виборців — близько 44%. Молоді люди менше довіряють традиційним інститутам і більше прихильні до нових технологій.