Адвокати батьків Сема Бенкмана-Фріда відхилили претензії FTX – ForkLog UA

Юридичні представники батьків колишнього генерального директора FTX Сема Бенкмана-Фріда назвали претензії щодо їхніх підзахисних, висунуті біржею, неправомірними. Про це повідомляє The Block.

Коментар для видання надали адвокати Шон Хекер та Майкл Тремонте, які представляють інтереси Джозефа Бенкмана та Барбари Фрід відповідно.

«Це небезпечна спроба залякати Джо та Барбару і підірвати процес з участю присяжних всього за кілька днів до початку суду над їхньою дитиною. Ці твердження повністю хибні», — заявили юристи.

Недавно біржа FTX, яка перебуває в стані банкрутства, подала позов проти Бенкмана та Фрід. Біржа має намір стягнути незаконно присвоєні кошти та майно на «мільйони доларів».

Згідно з заявою, відповідачі використовували свій вплив в компанії для особистого збагачення. В позові не названа загальна сума претензій, але вказується на нерухомість, отриману батьками на Багамах на суму $18 млн, пожертвування Стенфордському університету на суму $5,5 млн та інші виплати та передачі власності.

«Містер Рей [діючий глава FTX] та його велика команда юристів, які разом отримують нескінчені мільйони доларів гонорарів, відносно мало відшкодовуючи клієнтам FTX, знають, що це не так», — підкреслили представники Бенкмана і Фрід.

В березневій презентації представники біржі оцінили загальний дефіцит коштів для покриття вимог кредиторів в $8,7 млрд, з них приблизно $1,6 млрд — в біткоїні. У червні нове керівництво FTX повідомило, що повернуло ліквідні активи на $7 млрд.

Нагадаємо, журналісти встановили роль батьків Бенкмана-Фріда в створенні бізнес-імперії FTX.

Источник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *