Сьогодні на кордоні їз Польщею величезні черги

Станом на ранок понеділка, 25 вересня, перед пунктами пропуску із сусідніми державами на виїзд з України утворилися черги із автівок, автобусів, а також вантажівок, зареєстрованих в е-черзі.

Sogodni Na Kordoni Yiz Polshheju Velichezni Chergi 724cb36, Business News

Про це повідомили у Західному регіональному управлінні Держприкордонслужби України-Західний кордон.

Так, найбільші черги зафіксовані на кордоні з Польщею. Зокрема, перед ПП «Устилуг» на виїзд очікують 30 легкових автомобілів та 4 автобуси (електронна черга). У «Краковці» в чергах скупчилися 30 автівок та 3 автобуси (електронна черга), у «Шегинях» — 4 автобуси (електронна черга). Тоді як в «Нижанковичах» — 696 вантажівок, зареєстованих в е-черзі, а в «Ягодині» — 5 автобусів в е-черзі.

На кордоні зі Словаччиною в «Малих Селменцях» та «Малому Березному» без черг. У пункті пропуску «Ужгород» стоять 10 авто та 6 автобусів (електронна черга).

На угорсько-українському напрямку черги спостерігаються у чотирьох пунктах пропуску. У «Тисі» на виїзд чекають 3 автобуси (електронна черга), у «Лужанці» — 10 легковиків. Крім того, перед ПП «Вилок» та «Косино» зафіксовано по 15 машин.

На кордоні з Румунією черги спостерігаються лише у пункті пропуску «Порубне». Там стоять 10 автобусів (електронна черга).
Водночас у пунктах пропуску на молдовському напряму черг немає узагалі.

Раніше речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко розповів, що половина від загального пасажиропотоку припадає на кордон із Польщею.

Источник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *