На кордонах з Румунією та Польщею блокують рух вантажівок

Рух вантажівок блокують на кордонах України з Румунією та Польщею.

1196__prikordonniki_facebook_com_zahidnuy_kordon_9dc3a7dbd47d510c83c62fd1bb14539b_1300x820.jpg (50.07 Kb)

Сьогодні третій день, коли знову розпочалися дії з блокування на території Румунії. Речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко повідомив про це в ефірі телемарафону, передає Gazeta.ua.

“Протягом вихідних, в суботу і неділю, блокування ми фіксували, за інформацією, яку ми маємо від румунських колег, навпроти пункту пропуску “Порубне” – це з румунського боку пункт пропуску “Сірет”, – зазначив сказав він.

На 3 км від кордону на автошляху аграрії перекривали рух для вантажівок. Вони починали це робити вдень і ввечері завершували.

“Сьогодні знову поновилося блокування. Але вже, на жаль, на двох напрямках: знову ж таки, у напрямку пункту пропуску “Порубне”, і додався ще напрямок пункту пропуску “Красноїльськ” – це з румунської сторони пункт пропуску “Вікову-де-Сус”. До 17:00 у напрямку ПП “Порубне” відзначалося часткове уповільнення руху, а вже о 17:00 румунська сторона повідомила про “певне припинення руху вантажівок в бік Румунії”, – повідомив речник.

На ПП “Красноїльськ” руху практично не було від початку блокування.

На виїзд з України у напрямку ПП “Порубне” в єЧерзі наразі перебуває близько 600 вантажівок, яких на кордоні немає. А на напрямку ПП “Красноїльськ” стоїть “жива” черга, електронна там не діє і перетинати кордон там можуть лише порожні вантажівки. О 17:30 орієнтовно близько 20 транспортних засобів очікували там на в’їзд у Румунію.

“Від румунських колег ми поки не маємо інформації, скільки на цих напрямках перебуває в чергах вантажівок в бік України”, – зауважив він.

Ситуація на польському кордоні практично не змінилася. Блокують напрямки “Ягодин”, “Рава-Руська” та “Краківець”.

“Більш-менш інтенсивний рух залишався по напрямку пункту пропуску “Краківець”, найменший – по напрямку пункту пропуску “Ягодин”, – вказав Демченко.

На напрямку “Шегині – Медика” відбувається інтенсивний рух. Проходить близько 500 вантажівок за добу в обох напрямках. У черзі там близько 950 вантажівок.

“І за останній час, за останні дні ми бачимо поступове збільшення черги по напрямку кордонів зі Словаччиною та Угорщиною. На території цих країн в бік України знаходилося, станом на ранок, десь по 500 вантажних транспортних засобів. Це напрямки пунктів пропуску “Ужгород” і “Тиса”, відповідно. Але тут також, на щастя, рух не блокується і інтенсивність руху відбувається як в бік України, так і в бік тих країн”, – підсумував речник.

Источник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *