Електромобіль чи авто на бензині: що вигідніше

Сумніви щодо продуктивності включають занепокоєння щодо обмеженого пробігу, швидкого розряду акумулятора та проблем із зарядкою.

Elektromobil Chi Avto Na Benzini Shho Vigidnishe D6584f9, Business News

Експерт з електромобілів виявив чотири причини, через які водії воліють купувати бензинові та дизельні автомобілі, а не електромобілі.

Багато людей вагаються чи переходити зі звичайного двигуна на електричний. Нові дані свідчать про те, що водії втратили віру в ринок електромобілів, пише The Sun.

Тепер дані, зібрані eBay Motors Group, показують, що у автомобілістів є чотири основні проблеми: від вартості до пробігу в милях.

В опитуванні 2000 покупців на ринку, майже половина з яких (43%), заявили, що вартість електромобілів занадто висока.

Однак існує безліч доказів того, що експлуатація електромобіля насправді набагато дешевша, ніж використання звичайного автомобіля. Дослідження також показали, що великий відсоток автомобілістів стурбований якістю акумуляторів електромобілів.

Сумніви щодо продуктивності включають занепокоєння щодо обмеженого пробігу, швидкого розряду акумулятора та проблем із зарядкою. Вже загальновідомо, що продуктивність акумуляторів електромобілів падає в більш екстремальних погодних умовах. Більш низькі температури можуть привести до більш повільної дозаправки паливом і скорочення запасу ходу.

Тим часом, більш теплі умови можуть допомогти прискорити зарядку, але робота від мережі змінного струму ніяк не допоможе зберегти розрахунковий запас ходу. Однак нові моделі електромобілів зазвичай мають запас ходу понад 200 миль, а це означає, що ви навряд чи залишитеся без заряду.

А електромобілі на ринку з найбільшим запасом ходу можуть навіть дозволити водіям проїхати колосальні 464 милі за один заряд.

Інші респонденти опитування були стурбовані витратами на технічне обслуговування. Тим не менш, одна власниця електромобіля поділилася своїми порадами для тих, хто вперше купує електромобіль, і заявила, що догляд за ним вимагає набагато менше зусиль.

Тим часом, 28 відсотків опитаних зізналися, що їх лякає поганий асортимент старих моделей, а 15 відсотків побоюються більш низької вартості при перепродажі.

Люсі Тагбі, директор з маркетингу eBay Motors Group, сказала: “Оскільки зростання кількості реєстрацій нових електромобілів поступово призводить до збільшення обсягів на ринку вживаних автомобілів, купівля вживаних автомобілів стає реалістичним рішенням для зростаючого числа покупців автомобілів. Наше дослідження показує, що двоє з трьох людей, які приймають рішення, які розглядають покупку електромобіля як наступного автомобіля, реально подумають про покупку вживаного автомобіля, хоча фактична вартість покупки залишається для багатьох серйозним бар’єром”.

Їх дослідження також показало, що двоє з трьох покупців, які замислюються про перехід на електромобіль, виберуть старий автомобіль.

Крім того, вживані автомобілі більше подобалися жінкам, які брали участь в опитуванні, ніж чоловікам. Ті, хто вже їздить на бензинових або дизельних автомобілях, заявили, що також виберуть вживаний електромобіль. Але тільки 18 відсотків нинішніх власників електромобілів заявили, що зроблять такий же вибір.

Поради щодо електромобілів
Хоча в світі є тенденція до того, що електрокари замінять інші автомобілі в майбутньому, зараз вони навіть і близько не зрівняються з дизельними машинами. Таку думку висловив автомобільний експерт Мет Уотсон з Carwow.

Скотті Кілмер, у якого 55 років досвіду роботи механіком, розповів, що недавня спека в Техасі виявила серйозну проблему з зарядкою електромобілів. У штаті довелося зупинити вітряні турбіни і якийсь час у жителів не було електрики.

Источник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *