Експерт дав водіям унікальну пораду по зимовому водінню

Водіїв закликали потерти картоплею лобове скло автомобіля в якості унікальної поради по зимовому водінню.

Ekspert Dav Vodijam Unikalnu Poradu Po Zimovomu Vodinnju 436e2f0, Business News

Автомобілістам порадили перед настанням зими натирати лобове скло автомобіля картоплею, щоб уникнути обмерзання і запотівання при зниженні температури.

Експерти John Clark Motor Group визнали, що використання цього овоча може допомогти запобігти обмерзанню і навіть запобігти запотіванню вітрового скла, писати Daily Express.

Інші типстери також виявили інші переваги використання крохмалю, в тому числі у вологу погоду.

John Clark Motor Group заявила: “Це насправді не просто бабусині казки! Потирання розрізаної половини картоплі об зовнішню поверхню може суттєво покращити стан вашого лобового скла. Вона не тільки захистить ваше лобове скло від замерзання взимку, але також може бути величезною допомогою під час їзди під дощем. Крохмаль у картоплі діє як бар’єр між склом і повітрям і може допомогти вирішити таку поширену проблему, як запотівання лобового скла, через яке крізь нього стає погано видно”.

Американський канал The Weather Network також поділився цією порадою у вірусному відео YouTube, що пояснює використання картоплі.

Тим не менш, група також дала зрозуміти, що водіям доводиться терти картоплю об скло напередодні настання холодів, щоб повною мірою скористатися перевагами.

Ведуча Міа Гордон пояснила: “Насправді є щось, що ви можете зробити напередодні ввечері, щоб підготувати себе та свою машину, щоб уникнути замерзання наступного ранку. Візьміть картоплину, розріжте її навпіл і потріть нею лобове скло машини. Картопляний цукор створить бар’єр над вікном, який допоможе запобігти утворенню льоду. Наступного ранку просто промийте і протріть склоочисниками”.

AutoBlog також підтвердив цю точку зору у спеціальному відео “автомобільні хаки”. Господар натер картоплею половину вікна своєї машини, а потім поставив під неї чашку з киплячою водою. Дивно, але сторона без картопляного крохмалю розпарилася, а інша половина була в повному порядку.

Поради для автомобілістів
Вентилятор радіатора є важливим компонентом, що забезпечує охолодження двигуна вашого автомобіля. Якщо він зламається, ви ризикуєте перегріти двигун. Боян Попіч, досвідчений механік, Інженер І письменник Mechanic Base, дав свою пораду про те, як вирішувати проблеми з вентилятором радіатора

Популярний автолюбитель Скотті Кілмер зробив огляд того, що він назвав “найбільш ненависним автомобілем, коли-небудь створеним”.

Источник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *