Довжелезні затори: ситуація на польсько-німецькому кордоні

На польсько-німецькому кордоні утворились затори до 10 км. Причина – збільшення трафіку та вибіркові перевірки німецьких прикордонників.

9418_kordon-perekrittya-1024x534.jpg (47.73 Kb)

Про це повідомляє rmf24. Зазначається: проблема лише посилюватиметься, адже 8 січня “фермери-протестувальники вийдуть на автомагістралі Німеччини”.

“Німецькі фермери можуть повністю паралізувати країну, оскільки перекриють автомагістралі по всій Німеччині. А за рішенням суду жителі федеральних земель Берлін і Бранденбург можуть страйкувати безперервно. Крім того, до страйку хочуть долучитися і представники інших галузей – зокрема транспортники, залізничники та торговці”, – йдеться в повідомленні.

Протестують німецькі фермери через урядові плани жорсткої економії, які передбачають скасування податкових пільг для сільського господарства.

Очікується, що страйки триватимуть до 15 січня. На цей день заплановано велику демонстрацію в Берліні.

Блокаду в пункті пропуску “Медика – Шегині” знято

Водночас 6 січня о 21:00 за київським часом завершилася акція протесту польських фермерів перед пунктом пропуску “Медика – Шегині”. Так, кордон між Польщею та Україною було розблоковано, а рух вантажівок відновлено.

“Прикордонники спільно з працівниками контрольних служб працюють, щоб забезпечити пропуск максимальної кількості вантажівок”, – розповіли у Держприкордонслужбі.

Також там зазначили, що останнім часом на окремих напрямках практично зникли черги – наприклад, на пункті пропуску Тиса на кордоні з Угорщиною. Причиною стало те, що водії та перевізники через дії мітингувальників на території Польщі обирали для себе всі можливі напрямки в сусідніх державах, де вони могли б перетнути кордон.

Источник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *