На криптовалютному ринку активізувалися біткоїн-кити: як це вплине на BTC

Біткоїн-кити почали активно переводити криптомонети на централізовані біржі. Зазвичай такі дії вважають сигналом про початок розпродажу біткоїнів. Всього за один день кити поповнили біржі на 275 млн доларів.

Так, дані трекера Whale Alert, який відстежує транзакції великих інвесторів, свідчать, що біткоїн-кити поповнили біржі на 9 406 біткоїнів вартістю близько 275 млн доларів. Переважна більшість монет надійшла на біржу криптовалют Binance. Майже половину з них перевели лише за дві транзакції.

Дані Whale Alert

Дані Whale Alert

Переказ великих обсягів коштів біткоїн-китами зазвичай сигналізує про те, що вони зайняли очікуючу позицію та готуються до розпродажу. Аналітики говорять, що, враховуючи те, що цього тижня біткоїн так і не зміг знову підібратися до позначки 30 000 доларів, дії китів можуть вплинути на настрій роздрібних інвесторів й мотивувати їх позбутися монет.

Хто такі біткоїн-кити

Китами називають впливових інвесторів в криптовалютному середовищі. Це люди або групи людей, які утримують значну частку однієї криптомонети. Подібно справжнім китам, ці інвестори є найсильнішою рибою у воді, тож їхні дії можуть безпосередньо позначитися на динаміці ринку. Через те, що криптовалюти забезпечують високий рівень анонімності, складно відстежити власників тих чи інших активів. А інвестори, які мають велику кількість крипти, як правило, неохоче про це розповідають.

Источник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *