Як отримати довідку про відсутність виконавчих проваджень?

Як отримати довідку про відсутність виконавчих проваджень?
8f821b8af6c1d3c483cc9469bc53f8ba

Реєстр виконавчих проваджень — це автоматизована база даних, доступна для користування та роботи в електронному форматі. Єдиний реєстр виконавчих проваджень зберігає рішення, які мають бути виконані відповідно до рішень суду та інших державних органів у порядку, встановленому виконавчим провадженням.

Реєстр виконавчих проваджень: які дані можна отримати?

Автоматизована система виконавчих проваджень доступна для використання у звичайному режимі або може надати сторонам доступ до інформації про виконавче провадження. Для роботи з системою необхідно перейти на офіційний сайт за посиланням — https://asvpweb.minjust.gov.ua/#/search-debtors.

Щоб працювати у загальному режимі, потрібно вибрати тип боржника — фізична або юридична особа. Потім заповнити поля з датою народження, прізвищем, ім’ям та по батькові для фізичних осіб, або ввести назву підприємства та код ЄДРПОУ для юридичних осіб. Також завжди можна зателефонувати за вказаним номером, щоб перевірити стадію виконавчих проваджень. Таким чином, ви дізнаєтеся статус потрібного вам провадження.

Частина платформи, що забезпечує доступ сторін до виконавчого провадження, надає таку інформацію:

  • дані про те, ким було відкрито виконавче провадження і який виконавець ним займається;
  • інформацію про виконані дії державного виконавця;
  • відомості про поточний стан і статус виконавчого провадження.

Крім того, ви можете отримати інформацію про постанови, винесені державним виконавцем. Тут також можна перевірити виконавчі провадження та знайти відповідні рішення.

Як отримати доступ до реєстру виконавчих проваджень?

Державний реєстр виконавчих проваджень надає відкритий та абсолютно безкоштовний доступ. Для використання його функцій не потрібно проходити реєстрацію, і вся інформація, що відображається, є актуальною на момент запиту.

Якщо вам знадобиться доступ до виконавчого провадження, вам потрібно буде мати ідентифікатор доступу та його порядковий номер. Ідентифікатор доступу та номер виконавчого провадження вказуються у постанові, яка складається при відкритті виконавчого провадження. Зверніть увагу, що ідентифікатор доступу складається з унікального коду, що включає 12 цифр і букв.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *