Кілька сухих фактів про Simcord
Історія Компанії бере свій початок в 2001 році. Саме тоді у нашого генерального директора зародилася ідея створити автоматизовані системи управління фінансовими активами. Через рік зібралася команда ентузіастів і почалася плідна робота. І ось що ми маємо сьогодні:
- штат більше 150 співробітників;
- 8 компаній, що входять в холдинг Simcord і зареєстровані в різних країнах світу;
- 4 міжнародних патенти в області фінансів;
- зареєстровані торгові марки в більш ніж 35 країнах;
- значна кількість програмних та інфраструктурних продуктів для роботи на фінансових ринках: функціональні та інтелектуальні системи прийняття рішень і формування керуючих сигналів, системи та мережі розподілених обчислень, високонавантажені системи (High load), клієнтські та клієнт-серверні мульти-платформні додатки, JS web- додатки, системи авторизації та аутентифікації користувачів, в тому числі сховища персональних даних користувачів і багато іншого, додатки забезпечення трейдингу на кріпто- і фінансових ринках, програми управління портфелями інвестицій; системи автоматизованого звітування перед регуляторами.
Які фахівці працюють в компанії Simcord?
Хороші. Однозначно. Ми постійно ростемо і розвиваємося і сьогодні у нас працюють фахівці таких напрямків:
- розробка програмного забезпечення;
- бізнес-аналіз;
- project-management;
- дизайн і графіка;
- маркетинг;
- копірайтинг;
- системне адміністрування;
- клієнтська підтримка;
- переклади на іноземні мови;
- математичний аналіз та моделювання;
- системний аналіз;
- юриспруденція;
- аналіз бізнес-процесів Компанії.
Що кажуть програмісти про роботу в Simcord?
- цікаві проекти;
- можливість почати кар'єру з нуля після проходження стажування;
- тут знайде собі застосування кожен, адже наші фахівці пишуть на Python, Java, PHP (при цьому нестандартні фреймфорки начебто Laravel), Java, Type, Solidity);
- солідний стек інструментарію, значно прискорює роботу: наприклад, баг-трекер, Jira, Confluence;
- передовий стек технологій: мікросерверна інфраструктура і пов'язані з нею технології як message broker, сховища, in-memory store.
- немає роботи за шаблоном, нестандартні рішення – це наше все;
- продуктова компанія, де більше можливостей для розвитку, де ти працюєш на загальне благо і завжди бачиш результати роботи.
Що чекає бізнес-аналітика, який прийде до нас працювати?
- можливість отримати знання в області не тільки бізнес-аналізу, але і системного аналізу, стати підкованим в технічних питаннях;
- навчитися говорити з програмістами на одній мові;
- взаємодіяти безпосередньо з замовником;
- активна участь в розробці.
Чому дизайнерам буде у нас добре?
- різноманітна робота, безліч нових проектів;
- широкі можливості для застосування знань UI / UX в web-дизайні, дизайні мобільних додатків, дизайні інтерфейсів.
- активна участь в процесі розробки.
Які перспективи відкриваються перед фахівцями маркетингових напрямків?
- трендові тематики, про які говорить весь світ, де крутяться великі гроші: валютні ринки, криптоіндустрія, інноваційні IT-розробки;
- складні тематики, складні продукти, в просуванні яких шаблонні підходи не спрацюють, тому якщо ви готові кинути собі виклик, піти від рівня дешевої реклами – ми відкриті до пропозицій!
- безліч напрямків інтернет-маркетингу: SEO, PPC, SMM, crowd-marketing, web-analytics, email-marketing, контент-маркетинг та багато іншого.
Які фішки Сімкорда відзначили співробітники відділу клієнтської підтримки?
- весь час навчаєшся чомусь новому, поринаєш в нові проекти;
- освоюєш дуже складні і одночасно цікаві теми;
- знайомишся з непростими програмними продуктами;
- отримуєш досвід роботи з фінансовою тематикою, а це в житті дуже може стати в нагоді.
З якими завданнями зіткнуться перекладачі?
- наші продукти переводяться на безліч мов: англійська, казахська, іспанська, німецька, французька та інші – робота є завжди, тут не занудьгуєш.
- складна фінансова тематика і від цього ще й цікава, адже ви не тільки поповните свій словниковий запас, а й зможете непогано розбиратися в тому, в чому інші нічого не тямлять :).
Чим таким цікавим займаються наші математики?
- дослідженням нелінійних стохастичних систем зі змінною структурою;
- побудовою фінансових математичних моделей.
Що вдалося дізнатися від системних адміністраторів?
- все «хмарне», прямо трендова тема: хмарні обчислення, хмарні високонавантажені системи і ще багато чого для підвищення свого професійного розвитку;
- постійно все нові і нові завдання і проекти, робота не змусить нудьгувати 🙂
Про що твердять всі співробітники в один голос?
- складно і тому завжди цікаво;
- дуже класний комфортний офіс;
- ти завжди в тренді нових технологій;
- твоя думка завжди цікава оточуючим;
- тебе цінують;
- а ще класна кавоварка: капучіно, лате, шокочіно – на ваш вибір :);
- штатний флорист, який створює в офісі атмосферу натхнення для генерування свіжих креативних ідей!
Скільки років працюють, якими Скілом можуть похвалитися і чому це гарне місце, щоб тут постійно розвиватися?
Тут працюють довго – це я точно можу сказати. Немає приводу йти з місця, де тебе люблять і цінують. В першу чергу, я говорю про колектив. Тут дійсно дружна атмосфера, командний дух, бажання працювати не тільки заради особистого блага, а й заради загального блага компанії, інформує Ukr.Media.
Так, хтось може подумати, що це всього лише слова, але досить пропрацювати тут кілька днів і зрозуміти, що тут буде завжди комфортно працювати.
Дмитро, розробник WPF-додатків
Працюю тут дуже довго, років 12. До цього працював у фірмі з розробки ПЗ в сфері медицини. Прийшов сюди з універу, в результаті став начальником відділу розробки wpf додатків. 50% коду клієнта ipro мої. За стільки років роботи можу сказати, що дуже добре навчився спілкуватися з людьми, керувати, балансувати. Як керівник зрозумів, що потрібно завжди знаходити компроміс, слухати співробітника, обговорювати, не можна нав'язувати тільки свою думку.
А ще класно спостерігати, як компанія розвивається і росте, зі штату з 3 чоловік до штату в 150 чоловік.
Сергій, інженер програміст відділу розробки wpf додатків
Працюю тут 6-ий рік. У компанію потрапив завдяки одному з нинішніх співробітників Сімкорда. Він раніше викладав в інституті, де я навчався і я у нього добре відповідав на лекціях, робив всі лабораторні і він вирішив мене покликати в компанію. До цього працював в аутсорс. Працювати тут подобається, зручно, подобається район Саржин Яр. Компанія велика, але не дивлячись на це збереглася затишна атмосфера.
Сюди прийшов тільки з теоретичними знаннями, тому тут все освоював по C #. Спасибі Сімкорду за це 🙂
Анна, перекладач
Працюю з початку 2015 го. У Сімкорді мені подобається, що є і дисципліна, але в той самий час гнучкість у графіку. Якщо потрібно, ти завжди можеш прийти пізніше, а потім відпрацювати свої години.
Знаю, що в деяких компаніях є жорсткі рамки приходу на роботу і за однохвилинне запізнення карають півгодинним відпрацюванням. Я б так не змогла 🙂 Так що Сімкорд – це чудова компанія, де кожен знайде своє місце під сонцем :).
Наталя, штатний флорист
Працюю тут вже майже шість років як флорист. Історія моєї появи в Simcord дуже цікава))). Я працювала в ботанічному саду, туди зателефонували і поцікавилися, чи немає у них фахівця, який буде приходити і доглядати за квіточками, залишили свій номер телефону. Я зателефонувала секретарю, домовилася про співбесіду. Спочатку думала, що буду приходити на пару годин і все, але виявилося зовсім не так. Тут виявилося стільки поверхів))))))) На той момент було всього 62 квіточки, а зараз у нас вже тисяча квітів!!!
У нас хороший, акуратний офіс. У порівнянні з ботсадом, це, звичайно, зовсім по-іншому. Там ти колупаєшся в землі, а тут ти такий весь із себе офісний, красивий.
Я тут 24 на 7. Не тому що змушують, а просто люблю свою роботу.
Дуже подобається, що крім самої флористики, я часто стикаюся з дизайном, вивчаю всі нюанси, куди що поставити, де буде доречно виглядати.
Остання моя гордість – це стіна з моху. Це дуже складний проект, але нам вдалося його реалізувати і тепер всі співробітники хваляться, що в їхньому офісі справжня стіна з моху 🙂 Між іншим, з норвезького ягелю!
Тетяна, Системний аналітик
Я Системний аналітик. Працюю тут 4.5 роки. До цього був досить широкий досвід роботи в IT від співробітника служби технічної підтримки до project-менеджера.
Прийшла сюди на посаду Бізнес-аналітика, можливість спробувати себе в цій ролі мені відразу сподобалася, тому що для project-менеджера це явне зростання.
За час роботи я багато чому навчилася: пройшла курси по бізнес-аналізу, відвідала безліч професійних конференцій. Зараз я можу охарактеризувати себе за Скілом як впевнений Middle +.
Зростання істотне, я відчуваю і за якістю вимог, які формуються, і за призначенням для кращого розуміння всіх процесів, розуміння внутрішніх систем. За роки, які я тут працюю наш відділ виріс як кількісно (від 3-х до 9-ти осіб) так і якісно (від Бізнес-аналітиків до Системних). При формуванні вимог ми занурюємося в глибину взаємодії внутрішніх компонентів і можемо формувати, наприклад, вимоги до серверної сторони розробки з такою ж високою якістю і деталізацією як і вимоги до UI і зовнішнього функціоналу. Це вже більш технічна частина.
У чому секрет такого порозуміння всередині колективу?
Я переконана, що секрет згуртованості нашої команди в тому, що хороші люди просто не можуть найняти поганих. Мені доводилося проводити не одну співбесіду і згадався випадок, коли один з претендентів сказав: «Ви знаєте я до роботи ставлюся дуже формально. І так більшість моїх друзів-програмістів: запропонували більше зарплату, перейду в інше місце, мене тут нічого не тримає ». І я сама не раз чула від IT-шників, що гроші – в першу чергу. Мені здавалося, що це дійсно повсюдна тенденція, що колектив, відносини між співробітниками, цікаві проекти – це речі другорядні. Яким же було моє здивування, коли я почала спілкуватися з нашими улюбленими програмістами. Хочете вірте, хочете – ні. У Simcord кожна людина – це цінний гвинтик, без якого неможливий наш загальний успіх. Повірте, це дорогого коштує і ніколи не залишається непоміченим.
simcord.com
English language
Джерело: ukr.media