Речі які притягують бідність та злидні — позбавтеся від них

Кожна річ володіє своєю енергетикою. Одні залучають багатство, благополуччя й удачу. Інші — не несуть нічого крім негативу. Якщо у вашому житті настала чорна смуга, не поспішайте звинувачувати себе або оточуючих. Загляньте спочатку на свій балкон або в шафу. Напевно, там ви знайдете чимало предметів, якими вже давно не користуєтеся, але саме вони приносять в будинок біди й не дозволяють водитися у вашому гаманці грошей, інформує Ukr.Media.

Зламаний годинник

Така нешкідлива на перший погляд річ як зламаний годинник може нести величезну небезпеку. Відсутність в ньому руху призведе до застою у вашому власному розвитку. Годинник не тільки змінить ваше життя в гіршу сторону, але і відлякає гроші. Викиньте його якомога швидше!

Неживі речі

Щоб в будинку відчувалося життя, приміщення треба наповнювати живими предметами. Штучні квіти, опудала тварин, шкури, засушені комахи лише будуть відштовхувати щастя й удачу, а разом з ними й матеріальне благополуччя.

Мотлох і сміття

Звичка складати всі речі, які поки не потрібні, але обов'язково колись в майбутньому знадобляться, складати на балкон, мабуть, ще не скоро зникне. Так з року в рік по трошечки там накопичується мотлох і сміття, який несе в собі негативну енергетику. У такому безладді у мешканця не з'являться творчі ідеї, спокій і затишок. А, значить, будь-який бізнес буде приречений на провал.

Старий одяг

Прибирання потрібно проводити не тільки в будинку, але і в гардеробі. Не носіть довгий час стару кофту або джинси, позбудьтеся від них. Все це несприятливим чином відбивається на фінансах і притягує злидні.

Зламані речі

Розбиті чашки, тарілки — все це несе в собі негативну енергію. Крім того, у жодному разі не можна пити і їсти з такого посуду. Це негативно відбивається на вашому майбутньому і притягує невдачі як в особистому житті, так і в сфері фінансів.

Розбиті стекла і дзеркала

Як і тріснутий посуд, розбиті стекла і дзеркала наповнюють будинок лише негативною енергією. Крім того, в них не можна дивитися. В іншому разі у господарів можуть розвинутися серйозні захворювання і навіть можливий летальний результат.

Сміття в гаманці і кишенях

Наводити порядок необхідно в кишенях одягу, сумок, гаманців. Позбавтеся від непотрібних чеків, талонів та іншого сміття. А сам гаманець не повинен бути рваним або пошарпаним. В іншому разі гроші у вас ніколи не будуть водитися.

Негативні фото і картини

У кожного є архівні фотографії. Звичайно, позбутися від спогадів, на яких відображені рідні що вже пішли або ваша молодість, важко. Але не варто їх розвішувати на стінах. Залиште їх тільки в альбомах.

Символи багатства

Статуетки, грошове дерево також несуть своїм господарям бідність, якщо за ними належним чином не доглядають. Краще позбудьтеся від подібних речей.

Чужі предмети

Не слід залишати в своєму будинку речі чужих або малознайомих людей. Вони можуть нести негативну енергетику і заповнювати їй весь простір. Позбавлятися потрібно також і від речей померлих людей, які ніхто не носить, і вони просто так лежать в шафі.

Гроші

Як би це дивно не звучало, але гроші можуть стати причиною фінансового неблагополуччя, якщо будуть довго лежати на чорний день. У будинок прийде достаток, якщо гроші постійно будуть в обороті.

Джерело: ukr.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *