Професійні навички, без яких не обійтися в 2023 році

Не варто і нагадувати, з якою швидкістю змінюється світ, що ми і спостерігаємо в останні пару років. Майже щороку доводиться приймати професійні виклики, і ми вирішили порадитися з експертами, щоб з'ясувати, які навички знадобляться практично кожному фахівцеві в майбутньому році, інформує Ukr.Media.

В ногу з часом

Важко уявити сферу, де не знадобилося б знання програм і додатків. Адже всі ми користуємося месенджерами. Багато великих компаній прагнуть залучати все нову аудиторію, використовуючи сучасні додатки і соцмережі, в яких не так-то просто розібратися, якщо до цього ви не мали справу з подібним софтом. Співробітники, які на "ти" з онлайн-інструментами завжди цінуються вище, тим більше в сучасних умовах, коли світ практично всі питання вирішує дистанційно в мережі. Подумайте, які IT-навички ви могли б прокачати в найближчі місяці, щоб вже до початку 2023 року вийти на новий рівень?

Більше спілкування

Уміння налагоджувати контакт практично з ким завгодно — необхідна умова, якщо ви претендуєте на посаду, яка виведе ваше життя на новий рівень. Крім того, що в деяких професіях просто не обійтися без навички згладжувати конфлікти і нарощувати клієнтську базу, роботодавці оцінять ваше вміння знаходити спільну мову з колегами і співробітниками інших департаментів, а тому, якщо у вас є деякі проблеми з комунікацією або ж ви не терпите заперечень, витратьте час на те, щоб вирішити цю проблему і навчитися чути і приймати думку інших людей, особливо колег. Без навички прокачаної комунікації доведеться дуже непросто.

Знання іноземних мов

Без сумнівів, важливий навик. Правда, топ важливих мов досить помітно змінився за останній рік: сьогодні роботодавці віддають особливу перевагу претендентам, які володіють англійською, французькою, німецькою та китайською мовами. А ось іспанська за останні пів року пішла з п'ятірки популярних мов. Так що якщо ви планували підвищити свою цінність шляхом вивчення іноземної мови, зверніть увагу на наведені нами.

Джерело: ukr.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *