Ці сигнали майже кричать, що час терміново змінювати роботу — перевірте себе

Кожен ранок прокидаєтеся з думкою, що не хочете йти на роботу? При цьому ви успішна людина, для якої робота має велике значення. Але що, якщо це не просто осіння нудьга, а реальна проблема, вирішенням якої може стати виключно нова професія? Так-так, якщо вам здається, що треба щось міняти у житті, то вам не здається, інформує Ukr.Media.

Ми зібрали список тривожних дзвіночків, за якими можна зрозуміти: настав той самий час! Беріть коробку, квітку, улюблений кухоль і йдіть з нелюбимої роботи, як у американському фільмі.

Ви більше нічого не вчитеся

Щоб розвиватися та будувати кар'єру, необхідно "відповідати на професійні виклики". Не виключено, що ви самостійно їх собі створюєте: знаходите можливість підвищувати кваліфікацію, відточувати майстерність. Але робота цього зовсім не потребує. Якщо так, чому б не застосувати свої переваги там, де вони будуть потрібні?

Ви заздрите фахівцям з інших сфер

Коли хтось розповідає про свою роботу, вам хочеться вигукнути: "От і мені б так!". А заразом вважаєте, що у вас нудні завдання, тому заздрите тим, хто займається цікавішими речами. Задайте собі такі запитання: Що в мене добре виходить? Які в мене цінності та цілі? Чого не вистачає для досягнення бажаного? Це допоможе розставити пріоритети та намітити шляхи розвитку. Якщо ж відповісти самостійно не вдалося, можна звернутися до психолога чи коуча.

Ви досягли кар'єрної стелі

Ви вже кілька років не отримуєте просування кар'єрними сходами, з кожним днем робота стає все одноманітнішою, а ваш керівник явно не збирається на пенсію. Можливо, з'явилося почуття непотрібності та відчуття, що ви можете значно більше, але не тут. Якщо все саме так, то не варто чекати ще кілька років. Рухайтеся вперед, шукайте можливості зробити наступний крок зараз, нехай навіть в іншій компанії.

Ви втомилися від офісу

Для багатьох, робота з дому стала набагато ефективнішою та комфортнішою. Якщо ваші завдання не пов'язані з обов'язковою присутністю в офісі, а керівництво вперто і без пояснення причин відмовляється переводити вас у зручний графік, це говорить про небажання миритися з новими реаліями професійної сфери.

Постійно зростає ваше навантаження, а не зарплата

Іноді низька зарплата цілком виправдана. Наприклад, якщо коло ваших обов'язків таке, що встигаєте зробити всю роботу буквально за пару годин на день, а решту часу присвячуєте своїм справам та захопленням. Якщо ж ви повністю присвячуєте себе роботі по 8 годин на день, то й зарплата має бути відповідною.

Робота позначається на вашому здоров'ї та особистому житті

Жодна зарплата не відшкодує шкоди, яка завдається здоров'ю постійною перенапругою. Стрес може призвести до депресії, безсоння, головного болю та частих хвороб. Це нікого не зробить щасливим: ні роботодавця, ні, тим більше, вас. Від постійних переробок у людини не залишиться сил ні на сім'ю, ні на друзів, ні на хобі — і проблеми не забаряться. Важливо зрозуміти, чи є можливість перебудувати свій графік і частково зняти завантаженість на поточній роботі. Якщо ні, а стосунки почали псуватися і здоров'я здавати — краще задуматися про зміну професії прямо зараз, бо далі, напевно, все буде лише гірше.

Джерело: ukr.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *