Мабуть, кожен з нас хоча б раз задавався питанням: чому одним людям все життя доводиться ледве зводити кінці з кінцями, а інші тим часом живуть на широку ногу, ні в чому собі не відмовляючи?
Які фактори і звички впливають на наше благополуччя і матеріальний стан? Американський письменник і фінансист Томас Корлі спробував в цьому розібратися, інформує Ukr.Media.
На своє дослідження він витратив 5 років. Корлі опитав 233 заможних людини, задавши їм 144 питання. Аналіз і підбивання підсумків зайняли у письменника 16 місяців. Корлі з'ясував, які особистості, що називається, запрограмовані на успіх.
Віртуози
До цієї категорії Томас відніс приблизно 27% мільйонерів. Вони досягли успіху в бізнесі і стали одними з кращих у своїй галузі. Такі люди зазвичай працюють у великих корпораціях і отримують основну частину прибутку у вигляді акцій. Крім того, вони можуть володіти малим бізнесом, що приносить значні доходи. Накопичення стану у розмірі $4 000 000 у віртуозів може зайняти приблизно 20 років.
Економні інвестори
Таких серед учасників дослідження виявилося близько 22%. У цих людей немає боргових зобов'язань, а для задоволення своїх скромних життєвих потреб їм вистачає пасивного доходу від інвестицій. Дана категорія мільйонерів раціонально використовує свої заощадження і часто отримує середню зарплату. Щоб накопичити капітал у розмірі $3 400 000, в них може піти приблизно 32 роки.
Мрійники
Найбагатша категорія, яка склала 51% опитаних. Ці люди заробили мільйони, втілюючи свої амбіції і мрії в реальність. В середньому за 12 років вони розбагатіли на $7 400 000.
Як ви бачите, існує кілька способів заробити стан. Якщо ви не любите ризикувати, це не означає, що вам не судилося стати мільйонером. Ощадливість також не обов'язково має стати перешкодою для поліпшення якості життя. Головне — вибрати шлях, який близький вам найбільше, і постійно його дотримуватися.
Джерело: ukr.media