“Оплата списується з рахунку життя”: Бажання не здійснюються безкоштовно

Кожне бажання має свою ціну. Безкоштовно бажання не здійснюються. Їх треба оплатити своєю енергією. Інакше ви наберете кредитів, які не зможете віддати. І збанкрутуєте, ось у чому річ, інформує Ukr.Media.

Людині лише здається, що вона замовляє безкоштовно. Оплата знімається з рахунку. Шагренева шкіра стискається, кількість життів у грі та грошей на рахунку зменшується з кожним бажанням. З кожним виконаним замовленням.

Є способи оплати: це праця та зусилля. Праця та зусилля — це наша енергія і час нашого життя. Енергійні дії, боротьба, ризик — теж спосіб оплати. Це ж теж наша енергія. В інших випадках оплата знімається з рахунку. Або бажання не здійснюється.

Ясно, що ми пояснюємо образно, художньо. Але тоді багато що зрозуміло.

У піонерському таборі влаштували ярмарок. Одні діти продавали вироби з шишок. Інші — розплачувалися листям. Ніби це були гроші. Так от. За листя можна купити тільки шишки. І все. За все інше треба платити. Пиріжки та цукерки за листя не продавали.

Якщо у вас тільки листя, ви купите тільки шишки. Крихітні бажання. І то не завжди. Тому що бажання попити води дуже маленьке. А якщо ви в пустелі — воно величезне і дороге. Точнісінько все як у житті.

Якщо немає енергії, якщо людина не докладає жодних зусиль, якщо вона сама млява, нудна, безініціативна, якщо у неї тільки листя — вона й бажати не вміє. І купити може тільки щось просте.

А інша людина енергійна, спритна. Але вона хитрує і бере величезні кредити. Розплачується фальшивками. Її бажання здійснюються, вона отримує те, що хоче. Але розплата жахлива. Іноді людина душу свою закладає дияволу, щоб отримати бажане. Ось яка страшна ціна буває у бажань.

Праця, зусилля, дії, час, енергійність допомагають досягти бажаного. Розрахуватися за нього. Це оплата. Але треба дотримуватися міри. Брати те, за що можеш розрахуватися. Це тільки здається, що з неба падає все хороше. Насправді, за все треба платити. Як за доставлене замовлення.

І найдорожче бажання — бажання кохання. Герої минулого спускалися в страшний Гадес, у царство мертвих, боролися з драконами та велетнями, зношували залізні черевики, — все це заради кохання. Кохання — це найдорожче благо, хоча здається безкоштовним. Ось його і загадують необачно. І отримують шишки. Тому що платити готові тільки листям.

Любов — це не задоволення. Це і щастя, і біль, і готовність розділити долю коханого, нести з ним тягарі життя, віддати своє життя, якщо потрібно… І натомість отримати те ж саме. Але чи багато людей здатні віддати за любов своє життя? Як мати за дитину. Любляча мати за улюблену дитину.

Якщо щось не вдається отримати, — може, нам нічим заплатити. І треба поповнити рахунок. Праця, зусилля, добрі справи, саморозвиток, — іноді і цього мало. Потрібні подвиги і звершення, досягнення, величезні жертви. Жертви — це ж плата, здавна це було відомо.

Тому і бажати треба помірно. Те, що нам по кишені. Те, за що ми можемо заплатити. Є ще особистий запас енергії, — і ми не знаємо, який він. Скільки на нашому рахунку. Може, там мільйони. А може, баланс вже у мінусі? І ми отримуємо щось бажане за рахунок свого здоров'я і життя.

Часто спостерігаєш: людина отримала щось дуже бажане. Досягла. А потім зникла або навіть померла. Навіть покористуватися не встигла.

І настає час мудрості: для початку треба зрозуміти головне. Дорожче за все наше життя і життя близьких. Любов. Можливість жити в мирі з собою і з Творцем серед хороших людей. Здоров'я. Відсутність страждань. Ось це найдорожче.

Якщо воно є, решта вторинне. І треба бажати, докладати зусиль, діяти, мислити, робити добрі вчинки, ділитися, — це нормально і правильно. І запам'ятати назавжди: за бажання доводиться платити. Завжди. І дуже нерозумно заплатити за позолочену колісницю або пурпурову тогу своїм життям або свободою.

Може, краще іноді довіритися життю. Мріяти, але не вимагати. І не хитрувати. І просити того, що насправді нам потрібно і важливо. Молитовно просити дати нам найкраще для нас.

Просто ми іноді не знаємо, що саме зробить нас щасливішими. А нагорі знають краще.

Джерело: ukr.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *