Незвичайні, але дієві поради, які є магнітом для залучення грошей

Це звучить трохи дивно, але від того, як ви розміщуєте речі вдома і в офісі, залежить матеріальний добробут. Якщо робити це грамотно, то перетворитеся на справжній "магніт" для грошей. Віриться насилу? А даремно: згідно фен-шую, це дійсно дуже важливо, інформує Ukr.Media.

Кожен день ми бачимо, торкаємося і використовуємо десятки всіляких речей. Однак мало хто знає про те, що їх енергія з'єднуючись з нашою, може творити чудеса.

Якщо подумати, то гроші — це теж один з видів енергії, який часто (хоч і не завжди), приносить радість, задоволення, ну і, звичайно ж, підвищує настрій.

Скільки б хто не говорив, що гроші — це не головне, і взагалі — просто паперові знаки, вони явно лукавлять. Так, за гроші щастя не купиш. І здоров'я. Але, як зазначає всесвітньо відомий бізнес-консультант, автор 20 популярних книг Бодо Шефер: "гроші не найважливіше в житті. Але гроші стають неймовірно важливими, якщо їх весь час не вистачає". І з ним складно не погодитися.

Але як же залучити гроші у своє життя? Весь фокус полягає в тому, щоб створити умови для безперешкодного руху життєвої енергії у вашому домі та житті. Це сприятиме гармонізації життєвого простору і залученню добробуту, здоров'я і щастя.

Ось шість незвичайних, але дуже важливих порад по фен-шуй, які забезпечать приплив грошей у ваш будинок.

Полагодьте все зламане: особливу увагу зверніть на крани і протікаючий дах

Згідно фен-шуй, вода уособлює собою дві речі: гроші і емоції. Чому саме це?

Насправді все просто: вода тече, а гроші і емоції — енергії, які також мають свою течію.

Тому гарненько огляньте свою квартиру або будинок на предмет поломок, до яких ніяк не доходять руки. Чи немає серед них протікаючих кранів або проблем з дахом? Якщо є — негайно викликайте майстра або самі закочуйте рукава. Адже коли ви лагодите (виправляєте) речі в своєму будинку, то насправді виправляєте своє життя.

Завжди закривайте кришку унітазу

Санвузли — це місця, що є найголовнішими "пожирачами" позитивної енергії.

Річ у тім, що коли вода з-під крана витікає через злив в каналізацію, або, коли ми змиваємо унітаз, то відбувається виділення значної кількості цієї енергії. Тому завжди закривайте кришку унітазу, щоб настільки корисна енергія не покидала ваш будинок.

І ще одна порада за фен-шуй — пов'яжіть червону стрічку на сидінні унітазу, щоб запобігти втраті грошей і захистити свої фінанси.

Прикрасьте вхідні двері

Важливо, щоб вхідні двері вашого будинку випромінювали добро.

Приберіть біля входу: викиньте всі непотрібні речі, такі як сміття, старе взуття, коробки і висохлі вазони. Це дуже важливо, тому що всі ці, на перший погляд, дрібниці блокують шлях позитивної енергії.

Також переконайтеся, що ваш дверний дзвінок справний, щоб не пропустити важливого гостя або повідомлення, які також можуть стати передвісником змін, що принесуть фінансовий добробут.

Адреса і номер житла мають бути видні здалеку, щоб енергія могла легко і швидко знайти дорогу до Вашого будинку.

Звертайте увагу на Символи

Коли ви входите в будинок через парадні двері, що знаходиться зліва в передпокої?

Згідно древнім тибетським вченням, ця частина вашої квартири тісно пов'язана з грошима і має дуже важливе значення для їх залучення в будинок. Отже, що ж знаходиться в цьому місці? Що Ви там зберігаєте? Речі складені обережно і раціонально, або знаходяться в безладді, і панує повний хаос?

Можливо, у вас там — прекрасна рослина, яка швидко росте і має божественний запах? Якщо так, то чекайте поліпшення свого фінансового становища в найближчому майбутньому.

Можете прикрасити стіни картинами із зображенням природи, дерев, водоспадів, річки і, можливо, навіть коней. Це забезпечить стабільний приплив енергії і грошей, перевірено. Річ у тім, що такі зображення символізують свободу, а це пробуджує позитивну енергію.

Регулярно доглядайте за каміном

Дров'яні печі являють собою символ багатства і достатку. Про це також йдеться в древніх тибетських навчаннях.

Якщо у вас вдома є камін, стежте за тим, щоб він завжди був чистим. Також регулярно повіряйте стан димоходів, щоб вони не засмічувалися продуктами горіння.

Тим самим ви розчистите шлях позитивної енергії, яка буде сприяти припливу грошей в сім'ю.

Навчіться цінувати гроші

Після того як ви пройшли попередні п'ять кроків, пора розібратися з тим, як ставитеся до грошей. Адже від цього також дуже залежить наше благополуччя.

Якщо ви ніяк не можете досягти фінансового добробуту, то, можливо, це пов'язано з тим, що з дитинства склалося неправильне уявлення про багатство, гроші і багатих людей. Можливо, ви вважаєте їх нечесними і гордовитими, тому що думаєте, що без цих якостей — гроші заробити неможливо.

Подивіться на гроші зовсім під іншим кутом зору: як на нагороду за хорошу роботу, доброту, розум і відданість людям.

І, найголовніше: витрачаєте ви заощадження, отримуйте або займаєте, завжди будьте вдячні за те, що вони у вас є. Нехай навіть невелика сума, не стільки, скільки хочете, але вони у вас є.

Оптимізм і позитивна енергія є магнітом для залучення грошей. Ваші думки мають бути світлими, віра в краще твердою, а простір в будинку відкритим для життєвої енергії. Лише тоді гроші потечуть рікою.

Джерело: ukr.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *