Люди поділилися досвідом як можна заробити гроші буквально з повітря

Не вистачає грошей? Завжди можна знайти другу роботу, а то і третю. Не турбуйтеся про навички та вміння. Досвід показує, що заробити можна буквально на чому завгодно, інформує Ukr.Media.

Собача нянька

Щоб заробити гроші, мінімум раз на місяць я підробляю доглядальницею для собак. Якщо ладиш з тваринами, ця робота легше нікуди. До того ж є додаткові приколи: наприклад, минулого разу мене запросили в будинок, поруч з яким був гірськолижний схил, так що я ще й катався кожен день. Все, що потрібно робити, — при кожній можливості згадувати, що ти сидиш з собаками. Люди найчастіше беруть мій номер після цього. Просто поважайте собачників і будьте ласкаві до собак: чутки швидко пошириться і роботи буде більше.

Стример в "Тиктокі"

Чоловік поділився ще одним способом як просто і швидко заробити гроші без вкладень. Він пише, що його молодший брат веде прямі ефіри в "Тіктоку" і грає в Fortnite — буквально просто направляє камеру на телевізор під час гри.

"Люди, які спостерігають за ним, надсилають віртуальні "подарунки", щоб він робив все, про що вони просять: щоб персонаж станцював певний рух, сказав щось смішне або вимкнув консоль прямо посеред гри. Найцікавіше — ці "подарунки" потім можна вивести у вигляді реальних грошей на гаманець. Минулого тижня він за один день заробив десь 150 доларів. Я цього не розумію, але він відкладає все, що заробив, так що я їм дуже пишаюся".

Фанфіки

Якщо з чужими собаками ви гуляти не хочете, а ігри на публіку — теж не ваше, подумайте, можливо, у вас є хоч найменший письменницький талант? Ну, в школі твори всі ми писали, так що ви можете заробити гроші без вкладень, навіть сидячи вдома. Чоловік розповідає, що непоганий дохід принесе написання фанфіків для хлопців з різних специфічних фандомів (субкультура, що складається з шанувальників чогось).

"Можна просто писати досить посередні оповідки на солідний чек. Приклад: я знаю хлопця, який платить по 70 доларів за погано відформатовані аматорські розповіді (менше п'яти сторінок) про фуррі, покемонів або щось таке. Серйозно, ці люди з радістю заплатять шалені гроші за писанину будь-якої якості, якщо вона відповідає їхнім інтересам".

Полювання за скарбами в секонд-хендах

Працівниця секонд-хенду, ділиться способом заробітку з мінімальними вкладеннями.

"Моя зміна починається під час відкриття. Коли я приходжу, щоранку бачу величезну чергу перед входом. Я довго й гадки не мала, чому це відбувається, але в підсумку з'ясувалося, що ці люди знаходять речі за безцінь і потім продають за реальною вартістю. Наприклад, у нас недавно за вісім доларів продавалася ваза, яка насправді коштувала 150 доларів. Я і сама почала цим займатися — знайшла кілька відеоігор за пару доларів і продала їх через Інтернет в рази дорожче".

Нагляд за порожнім будинком

"Нагляд за будинком. Ні, серйозно. Люди реально готові платити вам за те, щоб ви просто приходили до них додому, поки вони у відпустці. І це навіть якщо у них немає домашніх тварин, про яких потрібно піклуватися".

"Одна з моїх колишніх дівчат займалася тим же самим, коли вчилася в коледжі. Пам'ятаю, вона їздила в багату частину міста, щоб по пів року дивитися за будинком сім'ї, яка на зиму їде за кордон".

Джерело: ukr.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *