Картини для дому, що притягують гроші

Згідно з фен-шуєм, фінансове становище можна виправити, змінивши інтер'єр у будинку. Іноді для цього не потрібно навіть перестановок або ремонту, достатньо розмістити зображення, що притягують гроші, в потрібних місцях квартири, інформує Ukr.Media.

Рибки

Недарма в казках золота рибка стала виконавицею бажань: згідно з наукою про енергію та простір зображення риб притягує фінансовий добробут. Мешканці морських глибин можуть бути будь-якими: багатьом подобаються зображення коропів, вони виглядають дуже стильно, інші воліють казкових рибок або морських з яскравим, незвичайним забарвленням.

Головне правило, об'єктів на картині має бути непарна кількість. Ідеальне число — 9, воно допоможе набути фінансової гармонії.

Кораблі

Ще один варіант морської тематики, який посилить фінансовий потік, — це розкішний корабель, звернений носом у квартиру. Нехай лайнер або старовинне судно виглядають не старими, а потужними, надійними. Для романтиків підійде зображення корабля з червоними вітрилами, а для реалістів — картина з сучасними лайнерами або яхтами, що приголомшують уяву.

Птах Фенікс

Ця казкова істота у багатьох асоціюється з відродженням, новим життям та другим шансом. Така картина допоможе знайти сили на нові починання, визначити свій шлях і зарядитися фінансовою енергією. Вважається, що чим яскравішим буде фенікс, тим значнішими будуть грошові зміни.

Натюрморти

У кухні або їдальні для залучення багатства можна розмістити натюрморти. Столи з вишуканими стравами, кошики фруктів, десерти в симпатичних тарілочках — усі ці картини допоможуть притягнути достаток, який допоможе господарям ніколи не замислюватися про те, де взяти гроші на їжу.

Особливу магію мають зображення цитрусових: яскраві плоди символізують процвітання, солодке життя та фінансовий спокій.

Джерело: ukr.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *