Як дата народження може допомогти вам у фінансах — нумерологічні розрахунки

Дата народження може розповісти нам багато про що. Наприклад, нумерологи вважають, що вона може вказати людині на те, в якому напрямку їй варто шукати фінансовий успіх, інформує Ukr.Media.

Настав час дізнатися, що радять експерти в області нумерології. У стародавньої науки про числа своє бачення того, яким чином можна підвищити добробут.

Головні числа багатства

Зверніть увагу на свій день і місяць народження. Якщо в них є хоча б одне з перерахованих нижче чисел, то це є дуже хорошим знаком. Якщо цих чисел два або більше, то все ще краще. Ці числа допоможуть вам дізнатися, де вас можуть чекати фінансова удача і успіх.

Двійка. Це число людей-одинаків, але сильних духом. Швидше за все, вам слід намагатися заробляти гроші самостійно, без чиєїсь допомоги. Фінансовий успіх для вас знаходиться там, де немає нав'язливої думки оточуючих.

Шістка. Шістка — число творчості. Якщо в дні або місяці народження у вас є одна або більше шісток, то спробуйте знайти себе у творчій сфері або просто більш креативно підходити до виконання робочих обов'язків.

Сімка. Число 7 — це символ чистої удачі. Швидше за все, вам потрібно трохи більше ризикувати, якщо в даті народження є таке число. Не варто боятися нічого нового. Чим сміливішими ви будете, тим багатшими станете.

Вісімка. Це число уособлює собою всі матеріальні начала. Людина, в даті народження якої є вісімки, повинна більше часу приділяти плануванню, мріям, візуалізації бажань.

Як розрахувати код багатства

Ви можете зробити прості нумерологічні розрахунки за датою народження, щоб зрозуміти, де для вас ховається фінансова удача. Для цього просто складайте всі цифри вашої дати народження. Для прикладу візьмемо дату 11.02.1987: 1+1+0+2+1+9+8+7=29. Повинно вийти число від 1 до 9, тому складаємо цифри до тих пір, поки не вийде число з цього діапазону. 2+9=11. 1+1=2. Виходить, що код багатства для даної дати — 2. Тепер залишилося розшифрувати ваш код.

Одиниця. Якщо код багатства для вас — 1, то це знак того, що вам слід шукати фінансове щастя в роботі з близькими людьми. Швидше за все, на якусь прибуткову справу вас може надихнути любов, дружба, романтика, бажання допомогти.

Двійка. Як вже було сказано вище, двійка — це символ самостійності. Ваші ідеї і бажання не вимагають оцінки з боку. Просто робіть те, що любите, і буде вам щастя.

Трійка. Фінансовий успіх для людей числа 3 полягає в духовному просвітленні. Вони можуть стати набагато багатшими, якщо їх праця буде спрямована на благі справи. Це може бути прагнення допомогти суспільству, Боротьба за екологію або рівноправність і так далі.

Четвірка. Секрет багатства для людей з таким числом-покровителем — всебічний розвиток. Не варто фокусуватися на якійсь одній сфері. Важливо стежити за здоров'ям, займатися спортом, розвиватися духовно і вивчати фінансову грамотність.

П'ятірка. Число 5 символізує золоту середину. Це означає, що для залучення грошової удачі вам слід рівномірно розподіляти час на роботу і на відпочинок. Якщо ви не будете цього робити, втома і апатія візьмуть над вами верх, пропаде натхнення і ентузіазм.

Шістка. Число шість є числом творчим, креативним. Якщо при розрахунках у вас вийшло 6, то намагайтеся шукати нестандартні підходи. Може, вам судилося придумати щось таке, чого ще немає, або вдосконалити чужу ідею.

Сімка. Число сім уособлює грошову фортуну і удачу в цілому, але це не означає, що вам можна розслабитися і плисти за течією. Якщо не намагатися, вплив сімки може бути негативним. Ви можете втратити удачу так само швидко, як знайти.

Вісімка. Вам варто піклуватися про свої речі, про свій будинок і про все, що має хоча б якусь матеріальну цінність. Дбайливе поводження з грошима гарантує вам великий прибуток і примноження коштів.

Дев'ятка. Для того, щоб ваші доходи тільки росли, намагайтеся не залишати невирішених справ і завдань. Не кидайте розпочаті проєкти і доводите все до кінця. Лише так ви зможете стати багатшими.

Яким би не був ваш фінансовий код і якою б сприятливою не була дата народження, намагайтеся частіше користуватися найсильнішими талісманами для залучення грошей. Також експерти радять вам стежити за фінансовими гороскопами, щоб знати, яким буде настрій зірок у той чи інший період.

Джерело: ukr.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *