Чому Марк Цукерберг будує бункер і запасається продуктами?

Як стало відомо, Марк Цукерберг готується до чогось серйозного. Вся річ у тім, що мільярдер зайнявся будівництвом надсекретного комплексу. Вартість останнього тільки за даними оцінюється майже в триста мільйонів доларів. Де ж Марк хоче перечекати кінець світу і про що він вже думає сьогодні?

Ні для кого не секрет, що засновник соціальної мережі Facebook відомий своїми нестандартними рішеннями та ідеями. Без жодної з таких не обійшлося і цього разу. Марк Цукерберг готується до чогось серйозного. Більше того, бізнесмен готовий витратити чималі гроші, щоб бути впевненим у завтрашньому дні. Але про що йдеться?

Мабуть, варто перенестись на Гаваї. Саме тут, на острові Кауаї, зараз зводиться «надсекретний комплекс» Koolau Ranch, що розташувався на площі 560 гектарів. Попри те, що будівництво завершено лише частково, цей комплекс вже можна сміливо назвати одним із найдорожчих особистих будівельних проєктів у сучасній історії. Адже на нього виділено щонайменше 270 мільйонів доларів, інформує Ukr.Media.

При цьому на території комплексу планується більше дюжини будівель та два центральні особняки. Наземні споруди загальною площею 5000 квадратних метрів будуть з'єднані тунелем. Останній у свою чергу веде до підземного притулку. І, що цікаво, його розміри не можуть не захоплювати. Йдеться про площу в 464 квадратні метри. Також передбачено аварійний люк, до якого можна піднятися завдяки сходам.

Бізнесмен явно щось знає

Важливо відзначити той факт, що в Koolau Ranch будуть власні запаси продуктів, води та енергії. А гостям комплексу можна буде відвідати тренажерний зал, тенісний корт, басейни та навіть сауну. Пересуватися мешканці зможуть завдяки мотузковим мостам. Що ж до безпеки, то поки що йдеться лише про двометрову огорожу. До речі, на останню надходять регулярні скарги місцевих мешканців. Тепер у них немає можливості насолоджуватися видом на океан. Але Цукерберга це, здається, анітрохи не хвилює.

Але чому йдеться саме про підготовку до чогось серйозного, а не просто черговий заміський маєток? Якщо вірити інсайдерам, які поділилися планами будівництва, комплекс Марка Цукерберга обіцяє стати повністю самодостатнім. Крім згаданих запасів, територія забезпечується продовольством із ранчо та сільськогосподарських угідь. Останні розкинулися на 1400 акрах.

Однак точніші подробиці поки що отримати навряд чи вдасться. Засновник Facebook змусив усіх будівельників підписати договір про нерозголошення умов та деталей будівництва. І випробовувати долю поки що ніхто не наважується. Адже один із працівників, який опублікував фото об'єкта в соцмережах, відразу розпрощався зі своєю посадою.

Джерело: ukr.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *