Зеленський на пресконференції розповів про виплати ВПО

Планів зменшити розмір допомоги переселенцям в Україні немає. Також не повідомляється про плани збільшити розмір виплат, остаточне рішення можуть ухвалити в кінці року. При тому президент не прокоментував плани скасувати виплати для деяких категорій переселенців.

8621_670027.jpg (39.3 Kb)

Про це президент Володимир Зеленський заявив під час своєї пресконференції українським та іноземним ЗМІ, що відбулася 19 грудня. “Що стосується допомоги переселенцям, зменшення не буде. Що стосується збільшення, не можу підтвердити. Не можу сказати зараз. Точно все буде підраховано до кінця року”, – сказав президент.

Раніше в Кабміні заявили про плани скасувати виплати частині громадян

Як стало відомо з офіційного прес-релізу, Міністерство соціальної політики не планує продовжувати виплати для проживання всім внутрішньо переміщеним особам (ВПО), які отримують допомогу зараз. Вже з 1 лютого 2024 року допомогу отримуватиме лише окрема категорія українців. Йдеться про тих українців, які не можуть віддати дітей до садків та шкіл і через це не мають можливості працювати.

Про це йдеться у повідомленні Мінсоцу. Зараз кожен дорослий отримує допомогу в розмірі 2 тис. грн, а діти та українці з інвалідністю – 3 тис. грн на місяць. Таку допомогу розраховано до 1 лютого 2024 року. У новій постанові допомогу буде продовжено для сімей, у яких є діти, особи з інвалідністю та які проживають у зоні активних чи можливих бойових дій, не мають змоги віддавати дітей до садків.

Источник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *