Apple стала першою американською компанією, чий капітал перевищив 2 трильйони доларів

Капіталізація американської компанії Apple перевищила 2 трильйони доларів. Це робить її найдорожчою американською компанією, інформує Ukr.Media.

Сьогодні акції Apple виросли на 1,4% до 468,63 долара, після чого ринкова капіталізація компанія перевалила за психологічну позначку у 2 трильйони доларів. Крім того, Apple стала першою американською компанією, яка змогла досягти цієї позначки.

Раніше акції Apple різко зросли після фінансового звіту за другий квартал 2020 року. Тоді за ринковою капіталізацією компанії з Купертіно вдалося обігнати Saudi Aramco. Всього у 2020 році акції Apple виросли у вартості на 57%, що також є дуже високим показником.

Інші американські компанії Amazon, Microsoft і Alphabet (Google) коштують близько одного трильйона кожна. Якщо об'єднати їх вартість разом з Apple, то виходить, що вартість найбільших технологічних американських компаній перевищує 6 трильйонів доларів.

Відзначається, що Apple однією з небагатьох змогла показати зростання продажів у другому кварталі року, коли у світі вирувала пандемія коронавірусу. Apple після закриття офлайн-магазинів змогла залучити покупців до онлайн-покупок. Крім того, компанія стимулювала продажі випуском нових продуктів. Наприклад, у квітні відбулася презентація довгоочікуваного смартфона середнього цінового сегмента iPhone SE, який може стати одним з головних бестселерів року.

Восени Apple представить одразу чотири смартфони лінійки iPhone 12, що також допоможе компанії з Купертіно збільшити свої показники на ринку.

Джерело: ukr.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *