Німецький уряд виділив €5,6 млн на гранти малим переробникам України

Малі та середні переробні підприємства можуть отримати грантову підтримку від уряду Німеччини у розмірі €5,6 млн.

Як говориться у повідомленні Міністерства економіки України у Facebook, це вже друга фаза грантового проєкту «Доступ до фінансування та підтримка стійкості ММСП в Україні — Фаза ІІ».

За результатами першої фази грантову підтримку в розмірі €1,5 млн отримали 136 мікро-, малих і середніх підприємств, які надалі взяли позики на реалізацію інвестиційних проєктів на €11,2 млн.

До програми можуть долучитися мікро-, малі та середні підприємства, що: 

  • мають до 250 працівників та річний дохід до €10 млн;
  • планують реалізацію інвестиційних проєктів;
  • мають позитивну кредитну історію;
  • не мають заборгованості перед бюджетом України;
  • не отримували міжнародну технічну допомогу з 1 лютого 2022 року.

Підприємці зможуть отримати фінансову підтримку у розмірі до €30 тис. у гривневому еквіваленті для реалізації своїх інвестиційних планів через п’ять фінансових установ-партнерів: «Ощадбанк», «Банк Львів», «Кредобанк», «Укргазбанк» та кредитну спілку «Анісія». Кошти гранту будуть спрямовані на часткову компенсацію інвестиційних витрат у розмірі до 30%.

«Грантовий проєкт від уряду Німеччини розширить пропозицію грантових ресурсів для ММСП, а також доповнить урядову програму «єРобота», яка також пропонує гранти для переробних підприємств України. В умовах війни гранти для малого бізнесу є найбільш дієвим інструментом розвитку переробних підприємств, особливо в деокупованих регіонах України», — зазначила заступниця міністра економіки України Тетяна Бережна.

Грантова підтримка від уряду Німеччини реалізується в межах програми міжнародної співпраці ReACT4UA (Resilience/Recovery — Accession — Competitiveness — Trade), що виконується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH (GIZ Ukraine).

Источник: www.agroportal.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *