Зі щита “Батьківщини-матері” демонтували колоски, серп та молот

Зі щита «Батьківщини-матері» у Києві демонтували колоски, серп та молот

Фото: REUTERS

Зі щита «Батьківщини-матері» у Києві демонтували колоски, серп та молот. Про це 1 серпня повідомили “Радіо Свобода”, Національний музей історії України у Другій світовій війні, а також Міністерство культури та інформаційної політики.     

Виконувач обов’язків міністра культури та інформаційної політики Ростислав Карандєєв заявив, що демонтаж проходить  згідно з графіком. Конструкцію тризуба вже виготовили, а також провели дослідження з якості металу. 

– Ми очікуємо, що роботи із заміни радянського герба на тризуб будуть завершені вчасно. До Дня Державного прапора України та Дня Незалежності України ми зможемо порадувати український народ таким важливим та необхідним елементом нашого протистояння в ідеологічній боротьбі з ворогом, – сказав Карандєєв, який перевірив хід робіт.

Також виконувач обов’язків міністра розповів, що підтримує пропозицію вченої ради музею перейменувати скульптуру на “Україна-мати”.  

Радянський герб почали демонтувати на «Батьківщині-матері» у Києві 30 липня. Скульптор тризуба Олексій Пергаменщик розповів в інтервʼю “Укрінформу”, що радянський герб розрізають по швах.

13 липня Міністерство культури та інформаційної політики України заявило, що радянський герб зі щита скульптури «Батьківщина-мати» замінять на тризуб до Дня Незалежності України 24 серпня. Вартість проєкту – 22 млн 940 тис. грн, він фінансується коштом бізнесу.

Фото: facebook.com/warmuseum.kyiv.ua

Фото: REUTERS

Фото: REUTERS

Источник: kp.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *