Зеленський про обмін: Чим більше росіян беремо в полон, тим результативніші переговори

Зеленський про обмін: Чим більше росіян беремо в полон, тим результативніші переговори

Фото: t.me/V_Zelenskiy_official

Український лідер Володимир Зеленський заявив, що обмін військовополоненими з РФ, що відбувся 3 січня, став одним з найбільших з початку повномасштабної війни. Про це Зеленський сказав у своєму відеозверненні.

– Сьогодні незважаючи на все, незважаючи на всі виклики – гарна новина за довгий час. Вдалося звільнити із російського полону понад 200 наших людей. Воїнів і – дуже важливо – цивільних. Пам’ятаємо про всіх українців, які у російській неволі. Довга була пауза в обмінах, але жодної паузи не було у переговорах щодо обмінів, – сказав Зеленський. – На кожній міжнародній зустрічі, яка може бути підмогою, ми порушуємо тему повернення наших полонених. І будемо й надалі працювати, щоби повернути всіх наших. Наразі я радий, що вдалося розблокувати обмін. Додому повернули і воїнів Збройних сил, і воїнів Національної гвардії. Прикордонники, воїни ВМС. Більшість – солдати та сержанти. Але й офіцери. Справді гарний день для України. Частина з цих наших воїнів – захисники Маріуполя та “Азовсталі”, – наголосив президент.

Він подякував всій команді, яка працювала та працює, щоб обміни тривали. Окремо він відзначив українських військових на передовій, яку беруть російських окупантів у полон і поповнює наш обмінний фонд. Президент наголосив, що чим більше росіян ми беремо в полон, тим результативнішими будуть переговори щодо обмінів.

3 січня стало відомо, що Україна повернула з російського полону 230 військових. Додому повернулися захисники Маріуполя та «Азовсталі», острови Зміїний, бранці ЧАЕС, поліцейський, громадянський викладач Східноукраїнського національного університету імені В. Даля та музикант військового оркестру.

Источник: kp.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *