Зеленський під час привітання до Дня гідності і свободи згадав про перший контрнаступ та перемогу небайдужості

Зеленський під час привітання до Дня гідності і свободи говорив про перший контрнаступ та перемогу небайдужості

Фото: кадр з facebook.com/zelenskiy.official

21 листопада – рівно 10 років, як українці розпочали нову сторінку боротьби за незалежність. Саме тому наша країна в цей день відзначає День гідності та свободи, заявив під час виступу на честь свята президент Володимир Зеленський.

– Десять років тому українці провели свій перший контрнаступ – проти беззаконня, спроби позбавити нас європейського майбутнього, проти нашої неволі. Рік за роком, крок за кроком ми робимо все, щоб у колі зірок на прапорі ЄС, що символізує єдність народів Європи, сяяла й наша зірка – зірка України. Тільки сильні можуть бути єдиними. Єдиними, щоб стати вільними. Вільними, щоб бути гідними. Заради нових часів, – зазначив президент.

Він додав, що у 2014 році українці об’єдналися не лише проти чогось, але й передусім за себе.

– Всі ті, хто після силового свавілля відчув: це б’ють і мене, це боляче й мені, це удари по справедливості, правді, свободі, по нашому спільному завтра, – зазначив Зеленський.

Президент наголосив, що  майбутнє українців було під загрозою, якби суспільство “проковтнуло” свавілля, боялося і не боролося.  

– І тоді фактично відбулася перша перемога в сьогоднішній війні. Перемога небайдужості. Перемога хоробрості. Перемога Революції Гідності. Перемога народного спротиву, громадянського суспільства, подвигу Героїв Небесної Сотні та всіх, хто боровся за свободу в столиці та інших регіонах, – сказав президент.

Україна щорічно відзначає День гідності та свободи 21 листопада. Це свято приурочене вшануванню подій, що відбулися у дві революції – Помаранчевій (2004 рік) і Революції гідності (2013 рік). У цей день у різних куточках країни відбуваються урочистості, на яких українці виражають свою вдячність та вшановують пам’ять загиблих у подіях цих днів.

Источник: kp.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *