Зеленський: Перевіряємо інформацію про загибель українки в Ізраїлі, ще двох шукають

Зеленський: Перевіряємо інформацію про загибель українки в Ізраїлі, ще двох шукають

Фото: facebook.com/zelenskiy.official

Президент Володимир Зеленський повідомив, що наразі українська влада перевіряє інформацію про загибель однієї громадянки України в Ізраїлі. Також триває розшук двох українських громадян в Ізраїлі після атаки терористів ХАМАС. Про це сказав Зеленський у вечірньому зверненні.

– Станом наразі перевіряється інформація про можливу загибель однієї громадянки України та проводиться розшук двох наших громадян. Щойно буде перевірено деталі щодо цих людей, українські дипломати повідомлять суспільство. Будь ласка, дорогі українці, якщо ви перебуваєте в Ізраїлі, будьте максимально уважні. Дотримуйтесь інструкцій від сил безпеки, дбайте про себе та інших поряд з вами. За будь-якої необхідності, будь ласка, звертайтеся до нашого посольства будь-яким доступним вам способом: Україна допоможе всім своїм людям, хоч би що відбувалося, – заявив президент.

Зеленський наголосив, що терористичний напад на Ізраїль було ретельно підготовлено. За його словами, весь світ розуміє, які саме спонсори терору могли спонукати та забезпечити організацію цієї атаки. Президент також наголосив, що Ізраїль має повне право на захист від терору, як і будь-яка інша держава.

Вранці 7 жовтня бойовики ХАМАС масовано ударили ракетами по півдню та центру Ізраїлю. Було випущено тисячі ракет і снарядів. ХАМАС проник у не менше семи населених пунктів на півдні Ізраїлю. Відомо як мінімум про 200 загиблих, понад 1200 громадян поранено. У свою чергу, армія оборони Ізраїлю оголосила про початок “контртерористичної операції” під назвою “Залізні Мечі” в Секторі Газа. Десятки винищувачів атакують об’єкти ХАМАСу.

Источник: kp.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *