Зеленський на закритій зустрічі із сенаторами пообіцяв не допустити розкрадання допомоги від США

Зеленський на зустрічі із сенаторами пообіцяв не допустити розкрадання допомоги від США

Фото: Getty Images

Президент України Володимир Зеленський виступив перед американськими сенаторами у Конгресі США. Зустріч пройшла у закритому форматі. CNN із посиланням на сенаторів пише, що український президент говорив про важливість військової допомоги для України та запевнив, що не допустить розкрадання американських ресурсів.  

– Зеленський був тут, щоб пояснити їхні потреби, які їхні плани, які їхні цілі, і запевнити нас, що… вони не допустять корупції стосовно будь-яких ресурсів США. Зеленський сказав, що їм дуже, дуже бракує необхідних систем ППО, – розповів Майк Раундс.

Сенатор-республіканець від Північної Кароліни Том Тілліс сказав, що “Зеленського тепло прийняли” і він не тиснув на сенаторів стосовно рішення про фінансування України. 

Це вже третій візит Зеленського до Вашингтона з початку повномасштабного вторгнення. Він відбувається на тлі двох важливих подій – голосування у Конгресі щодо виділення додаткової допомоги Україні та рішення МВФ про затвердження другого перегляду програми для України.

6 грудня у Сенаті США мали голосувати за законопроєкт про національну безпеку, який включає транш допомоги для України та Ізраїлю. Однак голосування заблокували республіканці. Вони вимагають, щоб до законопроєкту внесли поправки про посилення імміграційного законодавства – це одна з ключових тем програми Дональда Трампа. 

Фото: Getty Images

 

Источник: kp.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *