Засновник проєкту Bihus.Info прокоментував відео із вживанням наркотиків на корпоративі

Засновник проєкту Bihus.Info прокоментував відео із вживанням наркотиків на корпоративі

Засновник проєкту Bihus.Info Денис Бігус оголосив про жорсткі кадрові зміни після оприлюднення відео, на якому співробітники вживають наркотики. 16 січня всі, хто співпрацює з Bihus.Info, здадуть тести на вживання наркотиків. Конкретно на відео були  оператори проєкту, а не журналісти-розслідувачі. Відеозвернення Бігуса опубліковано на його YouTube-каналі.

– На траву, яка там є, мені відверто пофіг… А за ці кристалики чи що там вони жерли всі причетні отримають кадрові чистки. І за сам факт вживання окремо, і як би це сформулювати, загалом ну довбо*оби. А я не люблю працювати з довбо*обами, – сказав Бігус.

Бігус сказав, що співробітників Bihus.Info прослуховували, проте це не виправдовує вживання наркотиків співробітниками. У коментарі hromadske редактор Bihus.Info Максим Опанасенко додав, що прослуховування і стеження велося щонайменше декілька місяців. Заяву у правоохоронні органи Bihus.Info поки не подавали, проте розглядають такий варіант. 

  • 16 січня на сайті “Народна правда” опублікували відео, на якому працівники команди розслідувачів Bihus.Info вживають наркотики. За даними видання, це сталося на новорічному корпоративі.
  • Останнє розслідування проєкту Bihus.Info вийшло 15 січня, воно стосувалося Офісу президента та Кабінету міністрів. Журналісти розповіли, що компанія нардепа від “Слуга народу” Олександра Маріковського «Медіатека» за бюджетні кошти готує медіазвіти для ОП та уряду, де проаналізовані згадки про топчиновників у ЗМІ.

Источник: kp.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *