У Тополях на Харківщині встановили прапор України

Прикордонники встановили прапор України у Тополях на Харківщині, але не перебувають там постійно

Фото: dpsu.gov.ua

Українські військові не перебувають постійно в населеному пункті Тополі в Харківській області, де встановили державний прапор. Про це повідомив зазначив речник Держприкордонслужби Андрій Демченко в ефірі телемарафону.

– Ворога було відкинуто на цій ділянці, але ситуація залишається там непростою. Населений пункт знаходиться і біля кордону з Росією, і на напрямку лінії бойових дій. Постійне перебування українських захисників там досить ускладнене. Наші хлопці постійно контролюють цей напрямок, щоб ворог там не міг закріпитися, – розповів він.

За словами речника Держприкордонслужби, прапор України встановили для того, “аби нагадати про те, що це наша земля й російським терористам немає чого там робити».

Увечері 11 листопада Держприкордонслужба повідомила, що прикордонники бригади Гвардії наступу «Сталевий кордон» підняли прапор України у населеному пункті Тополі, який знаходився в «сірій зоні». 

Селище Тополі розташоване у Дворічанській селищній громаді Куп’янського району Харківської області приблизно за п’ять кілометрів від кордону України з Росією.

2 листопада в 66 населених пунктах Харківської області оголосили примусову евакуацію дітей у супроводі їхніх сімей. 

 

 

Источник: kp.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *