У Польщі українці отримують різноманітні фіндопомоги

У Польщі українські біженці мають можливість отримувати різноманітні фінансові допомоги від держави і від благодійних фондів. Для того, щоб отримати фінансову допомогу, потрібно відповідати певним критеріям.

7776_71937.jpg (181.83 Kb)

Про це пише ukrainianinpoland.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Польща стала другою країною, де українці можуть відновити втрачене посвідчення водія
1. Особи, які вперше приїхали до Польщі не раніше 15 лютого 2023 року і отримали номер PESEL зі статусом UKR після цієї дати.
2. Ніколи не отримували грошової допомоги на базові потреби родини від будь-якої гуманітарної організації на території Польщі.
3. Вразливі родини або особи, що мають труднощі з забезпеченням основних потреб та доступом до ринку праці:
старші особи (60+), люди з інвалідністю, самотні батьки/опікуни родини з мінімум двома особами на утриманні (а саме, діти до 18 або старші особи 60 +), самотні вагітні або годуючі матері з двома дітьми, особи, що потребують негайного медичного втручання або постійного лікування і мають підтверджуючі документи (обов’язково).
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Польща перевірить українців на законність отримання виплат
Регіони
Відтепер процес надання фінансової допомоги здійснюватиметься не у всіх польських регіонах, а лише у таких містах і околицях цих міст:
Варшаві;
Щецині;
Любліні;
Торуні;
Бидощі;
Вроцлаві;
Познані;
Катовиці;
Лодзі.
Це пов’язано зі зменшенням коштів фонду.
Фінансові виплати для вразливих осіб із України від PCPM становлять собою багатоцільову допомогу. Грошова допомога надається протягом 3 місяців у розмірі 820 злотих на одну особу (до 5 членів родини).
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Польща не в пріоритеті: Мінінфраструктури назвало найкращі напрямки для розвитку експорту
Як отримати
Для того, щоб зареєструватися на отримання грошової допомоги, потрібно заповнити спеціальну анкету.
Анкета доступна за посиланням: https://forms.gle/iqjZD67PFcNmkxG39.
Нагадаємо, українські громадяни, більшість біженців отримують виплати на дітей у сумі 500 злотих щомісяця. Але зараз ZUS вирішив перевірити ще раз, хто з іноземців отримують допомогу неправомірно.
Якщо українці виїжджають за межі Польщі на термін понад 30 днів, виплачувати допомогу їм припиняють. Але є випадки, коли людина перебуває не в Польщі понад 30 днів, а виплати їй, як і раніше, нараховують. Тепер таким громадянам заблокують виплати.

Источник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *