У Польщі екс-дачу посольства РФ передали польським військовим

У Польщі екс-дачу посольства РФ передали польським військовим

Фото: twitter.com/MON_GOV_PL

У Польщі колишню дачу посольства Російської Федерації в населеному пункті Скубянка поблизу Варшави урочисто передали міністерству національної оборони Республіки Польща.  Росіяни тривалий час відмовлялися передавати польській стороні обєкт, повідомив міністр національної оборони РП Маріуш Блащак у соцмережі Х (Twitter).

Цей об’єкт був у власності Російської Федерації і використовувався дипломатами як місце для відпочинку з часів СРСР. Протягом деякого часу російське посольство не використовувало цю власність і не сплачувало за оренду, але відмовлялося передати її назад Польщі.

На церемонії передачі був міністр Блащак. Фото: /twitter.com/MON_GOV_PL

Після початку повномасштабної російської агресії в Україні польське Держлісництво розірвало угоду з російським посольством і вирішило передати цей об’єкт міністерству оборони Польщі.

Тепер ця територія буде використовуватися для навчання військовослужбовців військ тероборони Польщі.

У США раніше був запущений процес конфіскації активів підсанкційних російських олігархів на користь України. Генеральний прокурор та міністр юстиції США Меррік Гарленд уперше видав дозвіл на передачу Україні активів російського олігарха, конфіскованих за порушення ним санкцій. 

Російські чиновники використовували дачу з часів СРСР. Фото: /twitter.com/MON_GOV_PL

Источник: kp.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *