В ОП відмовилися від скандальної ідеї відкупу від мобілізації

За словами парламентарія, ідея з можливістю отримати бронь за рахунок сплати податків виглядає дивною.

3000_ilyustratyvne-foto_large_yuef3he_2e16d0ba_fill-1200x630.jpg (37.77 Kb)

В Офісі президента відмовились від ідеї впровадження можливості відкупу від мобілізації за рахунок сплати податків. Про це у своєму Telegram-каналі повідомив заступник голови комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Ярослав Железняк.

“По ідеї від Шурми (заступник глави Офісу президента Ростислав Шурма, – ред.) бронювання за податки 6 тисяч +, про яку писав Forbes та інші ЗМІ, вже в ОП відмовились. Сподіваюсь не треба пояснювати причини і чому одразу ця ідея була дуже, мʼяко кажучи, дивною”, – зазначив народний депутат.

Відкуп від мобілізації
Як повідомляли ЗМІ з посиланням на співрозмовників в ОП, Офіс президента пропонує розширити бронювання співробітників під час воєнного стану. Колишній перший заступник міністра розвитку економіки Павло Кухта повідомив, що пропонується встановити мінімальну межу сплати податків в 6 тисяч гривень на місяць, що відповідає приблизно 33 400 гривень окладу.

Водночас колишній командир роти батальйону “Айдар”, військовий аналітик Євген Дикий вважає, що негативні психологічні та соціальні наслідки впровадження ідеї з відкупом від мобілізації “через сплату податків” значно переважать можливі матеріальні вигоди для армії. Подальше обговорення відкупу варто зняти з порядку денного.

Источник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *