Туреччина є важливим кандидатом на будівництво заводу Tesla

За словами Маска, багато турецьких постачальників вже працюють з Tesla, а Туреччина є одним з найбільш важливих кандидатів на будівництво наступного заводу.

Turechchina Ye Vazhlivim Kandidatom Na Budivnictvo Zavodu Tesla Fc65824, Business News

Президент Туреччини Тайіп Ердоган запропонував генеральному директору Tesla Ілону Маску побудувати завод Tesla у Туреччині.

Як повідомляє Reuters з посиланням на управління комунікацій країни, Ердоган процитував Маска, який заявив, що багато турецьких постачальників вже працюють з Tesla і що Туреччина була одним з найбільш важливих кандидатів на будівництво наступного заводу.

Ердоган також заявив, що Туреччина відкрита для співпраці в області штучного інтелекту та Starlink. Він процитував Маска, який заявив, що SpaceX бажає працювати з турецькою владою, щоб отримати необхідну ліцензію на надання супутникових послуг Starlink в Туреччині.

Ердоган запросив Маска взяти участь в турецькому фестивалі аерокосмічної та технологічної промисловості Teknofest в Ізмірі наприкінці вересня, на що Маск сказав, що “з радістю візьме участь у заході”.

Заводи Tesla
У серпні 2018 року Ілон Маск показав, як влаштований завод Tesla.

У травні 2020 року Ілон Маск запустив Завод Tesla в Каліфорнії.

У липні 2020 року Tesla була визнана найдорожчою автомобільною компанією світу. На той момент ринкова капіталізація Tesla досягла 209,47 мільярда доларів.

У квітні 2023 року стало відомо про те, що Tesla збільшує інвестиції в Китай: у Шанхаї з’явиться новий завод. Повідомлялося, що будівництво заводу планується почати в третьому кварталі 2023 року.

У травні Маск заявив, що Tesla, ймовірно, вибере місце для нового заводу до кінця цього року.

В даний час Tesla має шість заводів і будує сьомий в Мексиці, на півночі штату Нуево-Леон, що є частиною прагнення автовиробника розширити свою глобальну присутність.

У травні Маск заявив, що Tesla, ймовірно, вибере місце для нового заводу до кінця цього року.

У серпні Tesla висловила зацікавленість у будівництві заводу в Індії, який буде виробляти недорогі електромобілі.

Акції Tesla в цьому році зросли на 123%.

Источник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *