Соратник Зеленського має паспорт рф і фінансує окупантів

В українського продюсера Наума Барулі виявили російський паспорт і ресторанний бізнес в окупованому Росією Криму. Цікаво, що дочка продюсера – народна депутатка Ірина Борзова від “Слуги народу”, а зять – не хто інший, як очільник Вінницької ОВА Сергій Борзов, який у 2019-2020 роках також керував Держуправлінням справами (ДУС).

4365_gerb_1.jpg (38.03 Kb)

Про це йдеться у результатах розслідування, проведеного проектом “Схеми”. За даними, які отримали журналісти, Наум Баруля отримав російський паспорт ще 2009 року, коли продюсерові було 49 років. Нині йому 63.

Також зазначається, що до 2019 року Баруля регулярно їздив до окупованого Криму. Причому в’їжджав на територію півострова він саме за російським паспортом.

Ймовірно, причиною частих поїздок стали дві компанії Барулі у Судаку. Вони були зареєстровані на продюсера вже після окупації Криму та за російськими законами.

Одна з цих фірм – “Профі” – станом на грудень-2023 не веде діяльнсоті, хоча й не ліквідована. А інша компанія “Профіль-Н” володіє працюючим кафе “Прохлада” на набережній Судака.

Виручка цього закладу, згідно з даними російських реєстрів, склала за останні 5 років понад 15 млн рублів (близько 6 млн грн). Причому 2,5 млн рублів (близько 1 млн грн) було отримано у 2022 році, після повномасштабного вторгнення РФ в Україну.

У 2019-2022 роках компанія Барулі заплатила до російського бюджету понад мільйон рублів. Після повномасштабного вторгнення бізнес-продюсера допоміг фінансувати армію окупантів на 500 тис. рублів податків.

Окрім бізнесу, у Криму у Барулі виявилася і нерухомість. Продюсер володіє трьома квартирами у Судаку загальною площею 312 кв. м. Їх Баруля перереєстрував згідно із російським законодавством, таким чином визнавши юрисдикцію РФ у Криму.

Також з 2017 року продюсер володіє 7 сотками землі у Судаку. А 2018-го Баруля купив ще одну ділянку на 6 соток і семиповерхову будівлю площею 2,4 тис. кв. м.

Источник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *