“Слуга народу” Безугла здивувала соцмережу опитуванням “Чи бажаєте ви народним депутатам смерті?”

“Слуга народу” Безугла здивувала соцмережу опитуванням “Чи бажаєте ви народним депутатам смерті?”

Народна депутатка від “Слуги народу”, заступниця голови комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки Мар’яна Безугла опублікувала у Фейсбуці опитування “Чи бажаєте ви народним депутатам Верховної Ради України смерті?”. За 16 годин з моменту його публікації 65% користувачів відповіли “так” і 35 – “ні”. 

Після бурхливого обговорення у мережі Безугла запустила ще одне опитування “Чи бажаєте ви, щоб нардепи поточного скликання Верховної Ради України сиділи у вʼязниці?”. За дві години з моменту публікації 57% користувачів обрали варіант “Більшість так! Але є нормальні”, 37% – “Так! Усі до одного!”, 10% – “Я не суддя, щоб такі висновки робити
10%” і лише 2% – “Окремі тільки. Більшість — нормальні”. 

Деякі колеги Безуглої відреагували на опитування з гумором. Її однопартієць Жан Беленюк пожартував, що вчасно полетів до Анголи на Міжпарламентський Союз і не факт, що повернеться. 

Безугла не раз ставала героїнею масового хейту через свої неоднозначні заяви. У травні 2022 року вона ініціювала законопроєкт, який дозволив би «розстрілювати» військових-дезертирів. Безугла також звинувачувала військового журналіста Юрія Бутусова у підіграванні РФ у соціальних мережах і просила СБУ “щось зробити”. У липні 2023 Безугла заявила, що музей Голодомору не може очолювати людина з ожирінням,маючи на увазі Лесю Гасиджак.

Источник: kp.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *