Скасування подружньої недоторканності: хто і чому з нардепів вирішив розлучитися

Скасування подружньої недоторканності: хто і чому з нардепів вирішив розлучитися

Скасування подружньої недоторканності: хто і чому з нардепів вирішив розлучитися

Фото: absl.org.ua

Хвиля розлучень прокотилася депутатським корпусом Верховної Ради. Так, шлюби укладаються та розпадаються незалежно від того, депутат ти чи простий виборець. Але зазвичай цей процес серед істеблішменту не настільки помітний. Нині ж новини про шлюборозлучні процеси йдуть одна за одною. Першопричину цього визначити складно. Може, важкі часи так впливають на стосунки людей, почуття зникають, і їм просто легше розлучитися, ніж терпіти поряд із собою нелюбиму людину. А може, є і корисливий розрахунок. Після відкриття декларацій краще офіційно бути самотньою людиною, не обтяженою дорогим майном. Робити висновки та таврувати когось не будемо. Просто перерахуємо всіх нардепів, які стали офіційно самотніми.

Вадим Столар

Через 23 роки завершилося сімейне життя нардепа від забороненої партії «ОПЗЖ» та його дружини Інни Майструк. Як повідомив Столар у соцмережах, «на жаль, війна та життя на відстані вносять свої корективи».

– Ми з Інною більше не одружені, але залишаємося добрими друзями, – розповів Столар у жовтні цього року. – Дякую за всі ці 23 роки разом, за натхнення, за постійну підтримку у всіх моїх починаннях та за наших прекрасних дітей!

У подружжя Столарів троє дітей – дві дочки 14 та 16 років та 11-річний син. Відомо, що Столар виїхав із України ще до повномасштабного вторгнення, але повернувся у січні 2023 року, щоб не втратити депутатський мандат. Після повернення він переписав на дружину частину свого майна.

Вадим Столар. Фото: KP.UA

Микола Тищенко

У листопаді нардеп Микола Тищенко та його дружина – модель та блогер Алла Барановська подали до суду заяву про розірвання шлюбу. Засідання у справі суд призначив на січень наступного року. Поки вони не коментували свій розрив, як і не розміщують спільні фотографії в соцмережах.

«Я оберігаю особисте дуже сильно, більше не транслюю тут [в Інстаграмі] сімейне життя, думала, вже всі звикли, але питань так багато, тому відповім, бо навколо так багато розлучень», – писала Барановська до розлучення.

Микола Тищенко та Алла Баранівська. Фото: instagram.com/allabonya

Олександр Горенюк

Депутат від «Слуги народу» у вересні зробив заяву про закінчення сімейного життя з дружиною Тетяною.

«14 років спільного життя. Шість років шлюбу. Півтора року війни. Дистанція багато чого змінює. Ми з Танею більше не сім’я. Дякую за цей шлях», – заявив депутат, якого цитує «Головком».

У подружжя є маленький син Діма. Найімовірніше, дружина з сином поїхали з України, а Горенюк залишився, випробування відстанню сім’я не витримала.

Олександр Горенюк з екс-дружиною Тетяною та сином Дмитром. Фото: facebook.com/sasha.goreniuk

Марія Іонова

Депутатка із «Європейської солідарності» у серпні розлучилася зі своїм чоловіком Мироном Василиком – американцем українського походження, радником голови правління «Нафтогазу». Ініціювала шлюборозлучний процес Іонова.

Марія Іонова та Мирон Василик одружилися у 2005 році, у них двоє дітей: 16-річна донька та 5-річний син. З минулого року подружжя не веде спільного господарства і не підтримує стосунки. Часу на примирення їм не потрібне – все одно не допоможе. Проти розірвання шлюбу в суді жодна сторона не заперечувала.

Марія Іонова з колишнім чоловіком Мироном Василиком та донькою. Фото: parlament.ua

Степан Івахів

Шлюб члена депутатської групи «За майбутнє» Степана Івахіва та його дружини Світлани тривав 30 років – до вересня 2022 року. На розлучення подала дружина депутата.

Наявність трьох дітей ситуацію не змінила. Договір про поділ майна подружжя Івахів уклало, ще коли були одружені. Після розлучення вони ще довгий час вирішували питання аліментів для їхньої неповнолітньої доньки. У результаті дійшли мирової угоди, за якою колишній учасник рейтингу «100 найбагатших людей в Україні» (180 млн доларів станом на 2021 рік) виплачує 15 тисяч доларів на місяць доньці до повноліття.

До речі, Світлана Івахів у жовтні 2022 року стала бенефіціаром головного бізнесу мережі АЗС WOG, змінивши на цій посаді давнього партнера свого чоловіка Сергія Лагура.

Шлюб Степана Івахіва та його дружини Світлани тривав 30 років. Фото: my.ua

Василь Вірастюк

Найсильніша людина України, депутат Ради Василь Вірастюк розповів про розлучення із дружиною Інною після 15 років шлюбу.

«Рішення ухвалив безпосередньо я, ще на початку жовтня 2022 року. Якщо мене не змусять, то ви ніколи і не дізнаєтесь про справжні причини нашого розлучення», – повідомив Вірастюк у соцмережах.

Подружжя має двох дітей, і з приводу аліментів на них виник справжній скандал між експодружжям. Суд визначив, що Вірастюк має сплачувати аліменти у розмірі третини своїх доходів. До цього дружина Вірастюка просила 80 тисяч гривень на місяць – по 40 тис. на кожну дитину, на що депутат відповів, що його зарплата у Раді становить 33 тисячі гривень на місяць.

Василь Вірастюк заявив, що весь час допомагав і зараз допомагає дітям фінансово, але «апетит» дружини в рази перебільшує “мої можливості”. Розділити спільно нажите майно – дві квартири та кілька земельних ділянок – експодружжю допоможе суд.

Василь Вірастюк із колишньою дружиною Інною. Фото: Facebook.com/vasyl.virastyuk/

Олександр Божков

Ще один «слуга народу» розлучився із дружиною після 5 років шлюбу. Колишній учасник «Кварталу 95» Олександр Божков розлучився з актрисою Ганною Саліванчук, з якою вони мають двох дітей. У своїх інтерв’ю українським ЗМІ Ганна зізнавалася, що з початку повномасштабного вторгнення Росії їхня родина “переживала кризу”.

“Щодня лаємося. Ми така італійська родина. Я вже йшла і казала, що більше не повернуся. Потім повернулась. Влітку ми мали проблеми, я поїхала на три тижні до Карпат. Поверталася з думками, що ми не будемо разом, але ми знову разом”, – казала Анна на початку 2023 року. Проте вже навесні подала на розлучення. Чоловік не заперечував, і у травні родина Божкова-Саліванчук офіційно перестала існувати.

Олександр Божков із актрисою Ганною Саліванчук. Фото: instagram.com/salivanchuk.anna

Галина Янченко

У цій парі позов до суду подав чоловік депутатки від «Слуги народу» – Віктор Андрусів. Сімейне життя не склалося, він з Галиною зовсім різні люди, заявив чоловік через 17 років після одруження. Янченко не заперечувала, і суд розлучив пару досить швидко. Але вже через місяць депутатка подала апеляцію, а через пів року, у березні 2023-го, ексчоловік теж відмовився від позову про розірвання шлюбу. Апеляції були задоволені… поки у червні позов до суду про розірвання шлюбу не подала вже Янченко. Мотиви залишилися незмінними – різні люди, немає спільного господарства. Суд ще ламає голову над цим прецедентом, але Янченко вже оголосила, що вони з Андрусівом – “все”.

«Йдемо далі, але кожен своєю дорогою», – повідомила вона у соцмережах у вересні цього року.

Віктор Андрусів та Галина Янченко. Фото: Victor Andrusiv/Facebook

Сергій Рудик

Народний депутат від групи «За майбутнє» підполковник ЗСУ Сергій Рудик оголосив про розлучення із дружиною після десяти років шлюбу.

– За статистикою, 7 із 10 сімей, де дружини з дітьми під час війни виїхали за кордон, – розпадаються. На жаль, я не став винятком, і наша родина розпалася, – написав він у соцмережі.

За словами Рудика, він зіштовхнувся зі стандартною ситуацією: сім’я розпалася через його військову службу. Нардепу-військовослужбовцеві було важко грати роль «тата по Скайпу», а рідкісні можливості зв’язку і короткі відпустки не сприяли збереженню його сім’ї.

Сергій Рудик із сім’єю. Фото: facebook.com/serhiy.rudyk.3

Источник: kp.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *