“Сімейний бізнес” чиновника МО на харчах для військових

Національна поліція України 21 вересня проводить обшуки у посадовця Міноборони, полковника Олександра Козловського у Хмельницькій області. Він підозрюється у організації “сімейного бізнесу” на держзакупівлях продуктів харчування для військових.

Simejnij Biznes Chinovnika Mo Na Harchah Dlja Vijskovih A5c124e, Business News

Про це українські ЗМІ повідомляють джерела в Нацполіції. Передбачається, що підозрюваний привласнював бюджетні кошти.

Відомо, що обшуки проводять у “фігурантів справи та їхніх спільників”. У розпорядженні журналістів також опинилася фотографія нібито з цих обшуків, на якій видно велику кількість готівкової валюти (гривні та долари).

Наголошується, що Козловський є начальником управління продовольчого забезпечення тилу командування Сил логістики ЗСУ. За даними джерел, полковник, його дружина та її батьки збагатилися на угоді із закупівлі продуктів для військових частин у чотирьох регіонах України.

За інформацією журналістів, Козловський та його родина створили кілька підконтрольних фірм. Саме через них здійснювалися закупівлі продуктів для військових за власний кошт платників податків. Договори укладалися за завищеною вартістю товарів, а різницю у ціні організатори схеми забирали собі.

Источник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *