Шустер не мав доступу до бункера Зеленського

Лещенко і Шустер спростували, що останній мав доступ до бункера Зеленського

Фото: facebook.com/Simon Shuster

Журналіст Time Саймон Шустер, який написав книгу “Шоумен” про Володимира Зеленського, не мав доступу до президентського бункера на початку російського вторгнення. Про це заявив радник керівника Офісу президента України Сергій Лещенко, а також підтвердив сам журналіст.

– Саймон Шустер не мав доступу до бункера навіть на 1 хвилину. Шустера не було у бункері, це факт, який є неспростовним. І Шустер бреше, стверджуючи, що він там перебував хоча б одну хвилину. Його там не було, вважайте це моєю офіційною заявою, – написав Лещенко у коментарях під дописом ексголовного редактора BBC Україна Ніни Кур’ятої про книгу.

Саймон Шустер відповів у коментарях, що зауваження радника керівника Офісу президента є правильним.

– Дякую, Сергію, це правильно. Я до бункера не заходив, і в книзі не написано, що я входив. Усі мої описи життя у бункері засновані на інтерв’ю з президентом і людьми, які там жили й працювали з ним. У книзі це дуже чітко показано. Я багато часу провів у президентському будинку на Банковій, це не те саме, що бункер, – написав Шустер англійською мовою.

  • Книга Саймона Шустера The Showman англійською мовою буде у продажу з 23 січня. Уривки з книги 4 січня опублікувало британське видання The Telegraph. Книга, зокрема, описує життя президента України Володимира Зеленського на початку російського вторгнення.
  • Ім’я Саймона Шустера відоме українців завдяки резонансній статті у TIME у жовтні 2023 року, у якій йшлося, що президент “відчуває себе зрадженим західними союзниками”, а його віра у перемогу України “межує з месіанською”. 

Источник: kp.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *