РДК і легіон “Свобода Росії” дали брифінг за результатами операції у Бєлгородській області – Новини на KP.UA

РДК і легіон “Свобода Росії” дали брифінг за результатами операції у Бєлгородській області

Фото: Укрінформ

“Російський добровольчий корпус” та легіон “Свобода Росії” неподалік від кордону на півночі України провели брифінг щодо підсумків рейду у Бєлгородській області РФ. Найактивніша фаза їхніх дій позаду, однак операція ще триває. Про це пише кореспондент Укрінформу з місця подій.

– У черговий раз, коли ми перетинаємо кордон РФ, ми бачимо, що військово-політичне керівництво не готове до такого. Вони багато розповідали, що укріпляють лінію (кордону – ред.), витрачають мільярди – зуби дракона, пости, якесь там суперспостереження. Коли доходить до справи, все це сиплеться. Чим потужніше ми заходимо, тим більше часу їм потрібно для прийняття рішень, – заявив командир РДК Денис Капустін.

“Російський добровольчий корпус” поки не має ресурсів, аби зайняти та повноцінно контролювати певні російські території, проте зміг зайти на 42 км вглиб Бєлгородської області. Проте під час рейду їм вдалося захопити російські бронетехніку та зброю і знищити певну кількість техніки на території РФ. Щодо фото американської техніки, яку начебто підбили російські військові, намагаючись знищити сили РДК і легіону “Свобода Росії”, то Капустін закликав не вірити російській пропаганді.

У результаті операції на території Бєлгородської області загинули двоє членів “РДК” та легіону, і 10 отримали поранення. 

22 травня Російський добровольчий корпус і легіон “Свобода Росії” заявили, що перейшли кордон і “звільняють” від чинної російської влади населені пункти Бєлгородській області. Гладков заявив, що на територію Грайворонського округу зайшла “диверсійно-розвідувальна група ЗСУ” і голосив режим контртерористичної операції. Офіс президента відкинув причетність України до подій у Бєлгородській області.

Фото: Укрінформ

 

Источник: kp.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *