Рада ЄС продовжила обмежувальні заходи щодо білорусі

Рада Європейського Союзу продовжила ще на рік, до 28 лютого 2025 року, обмежувальні заходи щодо Білорусі.

5603_128916-1_large.jpg (33.87 Kb)

Про це у понеділок повідомив сайт Європейської ради.

“Сьогодні Рада ЄС вирішила продовжити обмежувальні заходи, запроваджені через внутрішні репресії в Білорусі і підтримку її режимом російської агресивної війни проти України, ще на один рік, до 28 лютого 2025 року”, – повідомили.

У ЄС нагадали, що з серпня 2020 року запровадили кілька послідовних раундів індивідуальних і секторальних санкцій щодо осіб, відповідальних за внутрішні репресії і порушення прав людини у Білорусі, а також у контексті участі Білорусі в агресії РФ проти України.

“Цими заходами ЄС сигналізує відповідальним політичним й економічним гравцям, що їхні дії та підтримка режиму й Росії обходяться дорого”, – заявили.

Окремі обмежувальні заходи включають заморожування активів і заборону на надання коштів, на фізичних осіб додатково поширюється заборона на виїзд.

Наразі у списку є 233 фізичні особи, включно з самопроголошеним президентом Білорусі Олександром Лукашенком, і 37 юридичних осіб.

Білорусь також залишається об’єктом економічних санкцій, включно з обмеженнями у фінансовому секторі, торгівлі, товарах подвійного призначення, технологіях і телекомунікаціях, енергетиці, транспорті та інших.

Источник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *